TVN Warszawa | Ulice

Tramwaj uderzył w auto i wepchnął je na słup. Jedna osoba trafiła do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie auta z tramwajem na Ochocie
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie auta z tramwajem na Ochocie

Do zderzenia auta osobowego z tramwajem doszło na Grójeckiej, w pobliżu stacji kolejowej PKP Rakowiec. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, zderzyły się toyota oraz tramwaj linii 7 jadący w kierunku centrum. - Tramwaj uderzył w bok auta i zepchnął je na słup trakcyjny. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie ratunkowe - powiedział Zieliński.

Dodał, że występują utrudnienia w ruchu. - Tramwaje nie jeżdżą w obu kierunkach. Zablokowane są również dwa z trzech pasów ulicy Grójeckiej w kierunku Łopuszańskiej - poinformował Zieliński.

Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji podał, że zgłoszenie o tym zdarzeniu wpłynęło do służb o godzinie 16.17. - Kierujący byli trzeźwi. Kierowca osobowej toyoty został zabrany do szpitala - poinformował policjant.

O utrudnieniach w ruchu ostrzega w komunikacie Zarząd Transportu Miejskiego. "Tramwaje mogą być skierowane na trasy objazdowe . Linie 7 i 9 kierunek P+R Al.Krakowska zostały skrócone do krańca pl.Narutowicza. Linia 15 kierunek P+R Al.Krakowska została skrócona do krańca Banacha. Trwa uruchamianie autobusowej linii Z kursującej w obu kierunkach na trasie : P+R Al.Krakowska – al.Krakowska – Grójecka – pl.Narutowicza" - przekazano w komunikacie.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości