TVN Warszawa | Ulice

Uderzył w słup przy cmentarzu. 13-letni pasażer zakleszczony. Strażacy wycinali dach auta

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na Okopowej

Kierowca samochodu osobowego uderzył w słup trakcji tramwajowej na Okopowej. Ranny pasażer był uwięziony w aucie. Aby go uwolnić, strażacy musieli wyciąć dach pojazdu. Do szpitala trafił także jego kierowca.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do wypadku doszło w niedzielę około godziny 22 na ulicy Okopowej, na wysokości muru cmentarza. - Na łuku drogi kierowca audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w słup podtrzymujący trakcję linii tramwajowej. Samochód został mocno uszkodzony. Na miejscu byli straż pożarna, pogotowie i policja - poinformował Węgrzynowicz.

Informację oraz zdjęcie ze zdarzenia otrzymaliśmy również na Kontakt 24.

Wypadek na Okopowej Marcin/Kontakt24

Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej przekazał, że w rozbitym samochodzie był zakleszczony pasażer, około 13-letni chłopiec. - Aby go uwolnić strażacy przy pomocy sprzętu hydraulicznego wycięli dach pojazdu. Pasażer został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego - poinformował strażak.

Komenda Stołeczna Policji informuje, że w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. - Zarówno pasażer, jak i kierujący, zostali zabrani do szpitala. Kierowca audi był trzeźwy - podała Monika Nawrat z KSP.

Na drogach panują dość trudne warunki do jazdy - jest ślisko. Jak przekazał w porannym komunikacie Zarząd Oczyszczania Miasta, na stołeczne ulice wyjechały 42 posypywarki. "W związku z warunkami pogodowymi o godz. 4:35 rozpoczęła się akcja służb oczyszczania miasta. Posypywarki działają na warszawskich mostach, wiaduktach i takich ulicach jak np. Dolna, Belwederska czy Spacerowa" - przekazał ZOM.

Informowaliśmy również o karambolu na moście Łazienkowskim:

Zderzenie na moście Łazienkowskim
Zderzenie na moście ŁazienkowskimMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości