TVN Warszawa | Ulice

Kierował autem mimo sądowego zakazu. Zatrzymał się na drzewie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja z drzewem na Bródnie

Stołeczni strażnicy miejscy interweniowali wobec kierowcy, który wjechał samochodem w drzewo i - jak podali - próbował uciec z miejsca zdarzenia. Okazało się, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

W poniedziałek około godziny 13.30 strażnicy miejscy patrolowali ulicę Wysockiego. Nieopodal skrzyżowania z Bazyliańską zauważyli mężczyzn dających im znaki, by się zatrzymali. "Obok nich stało rozbite auto marki BMW, które zaklinowało się pomiędzy barierą a drzewem. Świadkowie poinformowali strażników, że chwilę wcześniej kierujący po kolizji wysiadł i próbował się oddalić" - relacjonuje w komunikacie straż miejska.

Kierowcy udało się oddalić zaledwie o kilkaset metrów. Został zatrzymany przez strażników miejskich. 41-latek nie potrzebował pomocy lekarskiej. Funkcjonariusze ustalili też, dlaczego mężczyzna uciekał i nie próbował wzywać pomocy drogowej. Okazało się, że miał nałożony trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów. Na miejsce zdarzenia został wezwany patrol policji, któremu strażnicy przekazali zatrzymanego.

Informowaliśmy również o kolizji z udziałem pijanego kierowcy:

Kolizja na Trasie Siekierkowskiej
Kolizja na Trasie SiekierkowskiejMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Straż miejska w Warszawie

Pozostałe wiadomości