Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Ciężarówka z uszkodzoną kabiną blokowała S2

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie ciężarówek na trasie S2Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie ciężarówek na trasie S2

Na trasie S2 na wysokości Ursusa zderzyły się dwie ciężarówki. Jak informował nasz reporter, jedna z nich miała uszkodzoną kabinę, przez co nie mogła zjechać z drogi.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński doprecyzował, że zderzenia doszło na S2 w kierunku Ursynowa. - Na wysokości ulicy Warszawskiej jedno auto ciężarowe najechało na drugie. Jedno to ciężarowa laweta, która nie ma większych uszkodzeń i zjechała na pas awaryjny, natomiast druga ciężarówka ma mocno rozbitą kabinę i kierowca nie może odjechać - opisywał Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Konieczna była interwencja pomocy drogowej. Ciężarówka przez prawie dwie godziny stała na jezdni i blokowała pasy. - Przez to są ogromne utrudnienia w ruchu - korek ma jakieś cztery kilometry i zaczyna się od węzła Mory - ostrzegał nasz reporter.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl