Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Potrącenie rowerzystki na Myśliwieckiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie rowerzystki na Myśliwieckiej

Samochód osobowy zderzył się z rowerzystką na Myśliwieckiej. Kobieta została zabrana do szpitala. Jak dowiedział się nasz reporter, jedną z pierwszych osób na miejscu wypadku był ratownik, który w ramach wolontariatu patroluje ulice na motoambulansie.

Do wypadku doszło około 50 metrów przed kładką dla pieszych przy skrzyżowaniu Myśliwieckiej z Górnośląską. - Doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy. Rowerzystka była opatrywana przez zespół ratownictwa medycznego, a jeszcze przed jego przyjazdem pomocy udzielał jej ratownik, który patroluje ulice na motoambulansie - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja. - Rowerzystka została zabrana do szpitala - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. I dodaje, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Jak opisuje nasz reporter, auto posiada wyraźne ślady po wypadku. Jego przednia szyba jest rozbita po stronie pasażera.

Informowaliśmy też o zderzeniu trzech aut na Trasie Łazienkowskiej:

Zderzenie w alei Armii Ludowej i utrudnienia Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl