Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Pożar auta przy Stadionie Narodowym. "Ogniem zajęła się cała komora silnika"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar samochodu przy rondzie WaszyngtonaLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plPożar samochodu przy rondzie Waszyngtona

W okolicy ronda Waszyngtona zapalił się samochód osobowy. Spaleniu uległa cała przednia cześć auta.

Strażacy otrzymali zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 14.10. - Doszło do pożaru komory silnika pojazdu. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych - przekazał Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Jak precyzuje nasz reporter, spalony samochód to lexus. - Jego kierowca jechał od strony mostu Poniatowskiego do ronda Waszyngtona. Zjechał na przystanek autobusowy na wysokości Stadionu Narodowego. Z moich informacji wynika, że najpierw sam zaczął gasić auto, ale ogniem zajęła się cała komora silnika i przednia część auta. Obok zatrzymywali się też inni kierowcy, którzy próbowali ugasić pożar swoimi gaśnicami. Sytuację udało się opanować dopiero straży pożarnej - relacjonuje Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Na miejsce przyjechał jeden zastęp straży pożarnej oraz policja. - Zablokowany jest wyłącznie prawy pas jezdni, służący autobusom komunikacji miejskiej - zaznacza nasz reporter. I dodaje, że strażacy zajęli się też niwelowaniem skutków wycieku płynów eksploatacyjnych, które widoczne były na jezdni już na wysokości łącznicy z Wałem Miedzeszyńskim.

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Krzysztof / Kontakt 24