Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Deskorolkarz potrącony na Ochocie

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
Kontakt 24 / tvnwarszawa.pl
Potrącenie deskorolkarza na Ochocie

W środę rano przy Filtrowej doszło do wypadku z udziałem deskorolkarza. Pierwszą informację oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Do wypadku doszło około godziny 8.50 przy skrzyżowaniu Raszyńskiej z Filtrową. Informację o potrąceniu deskorolkarza potwierdza policja. - Mężczyzna został zabrany do szpitala. Do potrącenia doszło w obrębie przejścia dla pieszych - poinformował Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.  

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni. Ze zdjęć, które otrzymaliśmy na Kontakt wynika, że mężczyzna został potrącony na przejściu przez Raszyńską po stronie Filtrów. Znajduje się na nim sygnalizacja świetlna. Policjanci będą między innymi ustalać, na jakim świetle poszkodowany znalazł się na pasach.

Informowaliśmy też o kolizji czterech aut w Wesołej:

Kolizja czterech aut w WesołejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło: Kontakt 24 / tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: maxon / Kontakt24