Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja czterech aut w Wesołej. Jedno z nich wpadło na latarnię

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja czterech aut w Wesołej

Rozbite samochody, powalony słup oświetlenia ulicznego i uszkodzona linia energetyczna. To bilans kolizji na Trakcie Brzeskim. Jak podaje straż pożarna, nikomu nic się nie stało.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE >>>

Do kolizji doszło przed godziną 9. - Ford, jadący w kierunku centrum, skręcał z Traktu Brzeskiego w ulicę Jana Pawła II. Na skrzyżowaniu w jego prawy bok uderzyła jadąca w stronę Mińska Mazowieckiego skoda. W wyniku tego zderzenia ford wpadł na latarnię, która złamała się i upadła na jezdnię - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, skoda wpadła potem na dwa inne auta (forda i fiata), które stały na światłach na skraju ulicy Jana Pawła II. - Doszło do lekkich przecierek. Oba samochody nie są mocno uszkodzone - opisywał nasz reporter.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie energetyczne. Jak wyjaśnił Jarosław Dobrzewiński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, połamany słup oświetlenia ulicznego uszkodził linię energetyczną. - Nie ma osób poszkodowanych - podkreślił strażak. Mimo to wcześniej wezwano pogotowie ratunkowe.

- Wszyscy kierowcy byli trzeźwi - poinformował Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Kierowców jadących w kierunku Mińska Mazowieckiego czekały utrudnienia. - Zablokowany jest prawy pas jezdni. Dodatkowo nie ma też możliwości wyjazdu z ulicy Jana Pawła II na Trakt Brzeski. Trzeba szukać możliwości objazdu - ostrzegał Zieliński.

Kolizja czterech aut w WesołejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl