Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie rowerzysty z tramwajem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie tramwaju i rowerzysty na Puławskiej
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie tramwaju i rowerzysty na Puławskiej

Na ulicy Puławskiej doszło do zderzenia z udziałem rowerzysty i tramwaju. Warszawski Transport Publiczny poinformował o uruchomieniu komunikacji zastępczej.

Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji tuż przed godziną 12 przekazała, że do zdarzenia doszło na ulicy Puławskiej, na wysokości numeru 35. - Chodzi o zderzenie dwóch rowerzystów i tramwaju. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 11.35. Policjanci pracują na miejscu i wyjaśniają okoliczności zdarzenia - przekazała najpierw krótko policjantka.

Po godzinie 12 Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji zweryfikował pierwsze informacje i podał, że w zdarzeniu brał udział jednak jeden rowerzysta. - Zderzył się z tramwajem linii numer 33. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Policjanci ustalają, czy rowerzysta przejeżdżał przez pasy, czy prowadził rower - zaznaczył policjant. Dodał też, że mężczyzna został przebadany alkomatem. - Był trzeźwy. Na miejscu wciąż pracują policjanci - przekazał Markiewicz.

WTP poinformował z kolei o utrudnieniach. Najpierw z związku z zablokowanym przejazdem Puławską w kierunku centrum, tramwaje kierowane były na trasy objazdowe:

Linie 4101435: … – Puławska – Woronicza – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – Al. Niepodległości – … Linia 18: … – Wołoska – Boboli – Rakowiecka – Al. Niepodległości – …

Później uruchomiono zastępczą linię autobusową "Z" na trasie Królikarnia 02 – Puławska – Marszałkowska – Pl. Konstytucji 02 (w jednym kierunku).

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości