Ciężarówką zahaczył o kable, te spadły na auto. "Kawałek dalej przewrócił się cały słup"

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Ciężarówka zahaczyła o kable
Ciężarówka zahaczyła o kable
Ulaw2009, Kontakt24
Ulaw2009, Kontakt24Ciężarówka zahaczyła o kable

Ciężarówka wyjeżdżająca z terenu zakładu przy Modlińskiej zahaczyła o kable - wynika z nagrania, które otrzymaliśmy na Kontakt 24. - Spadły na moje auto, ale kierowca się nie zatrzymał - mówi autorka krótkiego filmu.

Według informacji przekazanych przez panią Urszulę do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15 na bocznej uliczce Modlińskiej. - Przyjechałam załatwić coś w sklepie niedaleko i zaparkowałam obok wjazdu do skupu złomu. Siedziałam w środku, czekałam, aż moja sprawa zostanie załatwiona w punkcie, kiedy nagle z bramy wyjechała ciężarówka - opisywała autorka w rozmowie z redakcją Kontaktu 24.

Jak zaznaczyła, kable spadły na jej auto. Widać to też na nagraniu. - Nie urwały one jednak lusterek, bo zawiesiły się na masce, więc nie poniosłam na szczęście żadnych strat. Kawałek dalej przewrócił się jednak cały słup - dodała pani Urszula.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE>>>

"Zero zainteresowania mną, samochodem lub słupem na jezdni"

Zwróciła też uwagę na brak reakcji. - Kierowca się nie zatrzymał. Zero zainteresowania mną, samochodem lub słupem na jezdni. Ja wysiadłam, zdjęłam te kable, załatwiłam swoją sprawę w sklepie obok i odjechałam. W tym czasie nikt inny nie sprawdził, czy coś się stało - relacjonowała.

Kobieta nie zgłaszała sprawy policji. - Nie mamy podobnych zgłoszeń z terenu Białołęki z 7 grudnia pomiędzy 13 a 17 godziną - przekazała nam rzecznik białołęckiej komendy Irmina Sulich. Zgłoszenia nie miała też straż pożarna.

Służba Dyżurna Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformował nas z kolei, że w poniedziałek przed godziną 16 otrzymano zgłoszenie o przewróconym słupie telefonicznym w okolicy adresu Modlińska 188. Sprawa została przekazana do operatora.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Ulaw2009, Kontakt24

Pozostałe wiadomości

Interwencją straży miejskiej zakończyło się parkowanie przed siedzibą Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie Mazowieckim. Pozostawiony przed bramą remizy samochód blokował wyjazd strażakom. Kierowcę ukarano mandatem.

Zablokował wyjazd strażakom. "Kogoś poniosła fantazja"

Zablokował wyjazd strażakom. "Kogoś poniosła fantazja"

Autor:
arw/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Powstał plan miejscowy dla rejonu Parku Ujazdowskiego. Co zawiera? Ochronę dla domków fińskich i Osiedla Jazdów, a także Parku Ujazdowskiego, czy Parku Tadeusza Mazowieckiego. Mieszkańcy będą mogli zabrać głos w sprawie planu ratusza. Ruszają konsultacje społeczne, które potrwają do 8 stycznia 2024 roku.

Powstał plan miejscowy dla Parku Ujazdowskiego i jego okolic, ruszają konsultacje

Powstał plan miejscowy dla Parku Ujazdowskiego i jego okolic, ruszają konsultacje

Autor:
mg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Ma 15 lat, mimo to wsiadł za kierownicę auta i wyjechał na ulice. Gdy został zatrzymany, odrzucił kluczyki. Policjanci wezwali jego matkę.

Zatrzymali kierowcę i wezwali jego matkę

Zatrzymali kierowcę i wezwali jego matkę

Autor:
pop
Źródło:
tvnwarszawa.pl

20-latek doprowadził do kolizji i uszkodził znaki drogowe. Do tego zdarzenia doszło prawdopodobnie dlatego, że przed wyruszeniem w podróż zapomniał o odpowiednim przygotowaniu swojego auta. Został ukarany mandatem.

Uderzył w znaki drogowe, "szyby w aucie nie były odmrożone"

Uderzył w znaki drogowe, "szyby w aucie nie były odmrożone"

Autor:
pop
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Policjanci zatrzymali 50-letnią mieszkankę Ciechanowa, która wdarła się do mieszkania swojej 75-letniej sąsiadki i kilka razy ją uderzyła. Następnie zaatakowała 25-latkę, wobec której miała orzeczony prokuratorski zakaz zbliżania. Kobiecie przedstawiono zarzuty uporczywego nękania, naruszenia nietykalności cielesnej, naruszenia miru domowego oraz uszkodzenia mienia - poinformowała tamtejsza policja.

Wdarła się do mieszkania sąsiadki, łamiąc zakaz zbliżania się. Trafiła do aresztu

Wdarła się do mieszkania sąsiadki, łamiąc zakaz zbliżania się. Trafiła do aresztu

Autor:
katke/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Po ataku w szkole w Kadzidle prokuratura przedstawiła 18-letniemu Albertowi G. zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób. Spośród trójki rannych, dwie osoby są w stanie ciężkim. Świadkowie relacjonowali, że G. wyszedł w czasie lekcji do łazienki, wrócił zamaskowany i zaczął atakować "pierwsze napotkane osoby".

Zaatakował nożem w szkole, 18-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób

Zaatakował nożem w szkole, 18-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa wielu osób

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP

Stołeczni policjanci podczas akcji wymierzonej przeciwko handlarzom narkotyków, zatrzymali dwóch mężczyzn na Brzeskiej. - Pierwszy wpadł podczas segregowania narkotyków. Drugi, chcąc ratować kolegę, zamknął przez policjantami bramę, a kluczyk do niej wyrzucił - poinformował sierżant Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

"Chcąc ratować kolegę, zamknął przed policjantami bramę, a kluczyk do niej wyrzucił"

"Chcąc ratować kolegę, zamknął przed policjantami bramę, a kluczyk do niej wyrzucił"

Autor:
katke
Źródło:
PAP

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch tramwajów przy Dworcu Wieleńskim. Ruch był wstrzymany.

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim. Poszkodowane dwie osoby

Zderzenie tramwajów przy Dworcu Wileńskim. Poszkodowane dwie osoby

Autor:
katke
Źródło:
PAP

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zabezpieczyli ponad 45 kilogramów narkotyków o czarnorynkowej wartości przeszło 2,3 miliona złotych i zlikwidowali szlak przerzutowy z Hiszpanii do Polski. Dwie z zatrzymanych osób mają - według śledczych - związki ze środowiskiem warszawskich pseudokibiców.

Zatrzymali cztery osoby, przejęli narkotyki warte ponad dwa miliony złotych i zlikwidowali szlak przerzutowy

Zatrzymali cztery osoby, przejęli narkotyki warte ponad dwa miliony złotych i zlikwidowali szlak przerzutowy

Autor:
pop
Źródło:
tvnwarszawa.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Za każdym samochodem stoi prawdziwa historia

Za każdym samochodem stoi prawdziwa historia