Przygotuj się na:

ZAWRTOKA NA POW ZAMKNIĘTA

Duże utrudnienia napotykają kierowcy zjeżdżający z trasy z S2 w kierunku centrum Warszawy. Po likwidacji tymczasowej, dodatkowej zawrotki na węźle Puławska utworzyły się korki.

Tramwajarze zamknęli Targową

Ulice

| Reuters, TVN24, PAPII etap remontu

Rozpoczął się bardzo uciążliwy dla kierowców etap budowy łącznika tramwajowego pomiędzy ul. 11 Listopada a Ratuszową. W związku z pracami został zamknięty odcinek ul. Targowej od 11 Listopada do Ratuszowej.

Prace są związane z przygotowaniem do budowy II linii metra. Kiedy plac Wileński zostanie rozkopany, tramwaje będą jeździć objazdem właśnie ul Ratuszową do 11 Listopada. Tymczasem obecnie tramwaje mogą jedynie przejechac z 11 Listopada w ul. Targową wyłącznie w stronę al. Solidarności.

Duże korki

Już rozpoczęty 3 Listopada pierwszy etap inwestycji spowodował duże utrudnienia. Teraz będzie jeszcze gorzej. Kierowcy, którzy chcą z ul. Targowej dostać się w kierunku Ratuszowej powinni skorzystać z objazdu ulicami Inżynierską i Wileńską. Jednocześnie wjazd z ul. Targowej w 11 Listopada będzie możliwy tylko w jedną stronę (tzn. na ul Targowej pojawi się znaka nakazu skrętu w prawo). Ale jadąc od Targowej w stronę 11 Listopada nie będzie można skręcić w lewo w ul. Dąbrowszczaków. Utrudnienia potrwają do 11 grudnia.

Autobusy zmienią trasy

Również autobusy zmienią trasy. Linie: 101, 144, 170, 174, N03, N13 oraz N63 zostaną od skrzyżowania ulic Targowa/Wileńska, skierowane na trasę objazdową ulicami: Targowa – Wileńska – Inżynierska – Dąbrowszczaków i dalej swoimi trasami podstawowymi.

mjc

Objazd inwestycjiObjazd inwestycji | RMF FM, TVN24, Dziennik

Źródło zdjęcia głównego:  | Reuters, TVN24, PAP