Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja na zjeździe z Jerozolimskich. Policja: kierowca oddalił się

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja: kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plPolicja: kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia

Kolizja w okolicy węzła Salomea. Jak informuje policja, kierowca auta osobowego wjechał w barierki, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Służby zgłoszenie otrzymały po godzinie 8. Z pierwszych informacji wynikało, że na zjeździe z Alej Jerozolimskich w aleję 4 Czerwca, kierowca volkswagena stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w barierki. - Pierwsi na miejscu byli strażacy, jednak nikogo nie zastali - relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Informacje te potwierdziła Edyta Adamus z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia - powiedziała.

Na miejscu pracują służby. Auto blokuje lewy pas ruchu. - Ma mocno rozbity przód. Jednak na tym odcinku jezdni natężenie aut nie jest w tym momencie duże. Nie tworzą się korki - opisywał Węgrzynowicz.

Policja: kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości