Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

TVN Warszawa | Ulice

Zabrał auto pracodawcy, wjechał do rowu i uciekł. 20-latek miał 1,5 promila

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
PAP
Mapy GoogleKierowca został zatrzymany na granicy miejscowości Struniawy i Pokrzywnica pod Ostrołęką

Do zdarzenia doszło w niedzielę pod Ostrołęką. Kierowcę, który wjechał do rowu, próbowali zatrzymać świadkowie, ale mężczyzna uciekł. Policja zatrzymała go po kilku godzinach poszukiwań. 20-latek był nietrzeźwy.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce komisarz Tomasz Żerański, do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 13.30 na granicy miejscowości Struniawy i Pokrzywnica w gminie Goworowo. Kierujący kią stracił panowanie nad autem, zjechał do rowu i uderzył w przepust wodny. Mężczyzna zdołał się wyrwać osobom postronnym, które próbowały go zatrzymać i uciekł.

Zatrzymany po kilku godzinach

Policja ustaliła właściciela samochodu, jednak to nie on prowadził auto. Mężczyzna podejrzewał, że za kierownicą mógł siedzieć jeden z jego pracowników, których zatrudniał do pracy w swoim gospodarstwie rolnym. Jego podejrzenia potwierdziły się. Po kilku godzinach poszukiwań policja zatrzymała pracującego u mężczyzny 20-latka z powiatu ostrołęckiego, miał w organizmie 1,5 promila alkoholu.

Czytaj również: Policjanci zatrzymali auto z trzema pijanymi osobami, żadna nie przyznaje się do kierowania:

Policjanci zatrzymali auto po pościgu na Saskiej Kępie (materiał z 6.08.2022)
Policjanci zatrzymali auto po pościgu na Saskiej KępieTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/r

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Mapy Google

Pozostałe wiadomości