Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Wieczorny pościg za pijanym kierowcą

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPolicja zatrzymała kierowcę po pościgu

Policjanci podjęli pościg za kierowcą toyoty, który nie zatrzymał się do kontroli. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

O wieczornym pościgu na ulicy Płochocińskiej informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Na wideo widać, że zatrzymany mężczyzna siedzi już w policyjnym radiowozie. Jego samochód stracił przedni zderzak. Pod toyotą znalazła się też część słupka.

Policja potwierdziła, że chodziło o nietrzeźwego kierowcę. - Zgłoszenie otrzymaliśmy w środę o godzinie 22.30. Policjanci zauważyli, że kierowca toyoty jest prawdopodobnie pijany. Rozpoczęli pościg po tym, jak mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli - relacjonowała Edyta Adamus z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - 42-latek został zatrzymany. Badanie początkowo wykazało u niego 2,4 promila alkoholu, później 0,9 promila - dodaje.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl