TVN Warszawa | Śródmieście

"Ktoś wybił szybę w bmw i ukradł z auta plecak". W środku pistolet i biżuteria warta 100 tysięcy

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Ktoś wybił szybę w bmw i ukradł z auta plecak z wartościowymi rzeczami
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plKtoś wybił szybę w bmw i ukradł z auta plecak z wartościowymi rzeczami

Kradzież w centrum. Jak podaje policja, ktoś wybił szybę w zaparkowanym na Żurawiej bmw i ukradł z auta plecak. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że znajdowała się w nim drogocenna biżuteria i broń palna.

Do zdarzenia doszło przy budynku sądu rejonowego na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Żurawiej. Na miejscu jest jest reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Miało tu dojść do kradzieży. Na miejscu stoi odgrodzone policyjną taśmą bmw X3 z wybitą szybą od strony pasażera. Jest też dużo sił policyjnych - zarówno oznakowanych, jak i nieoznakowanych radiowozów - opisuje Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

O zdarzenie pytamy rzecznika śródmiejskiej komendy Roberta Szumiatę. - O godzinie 12.20 dostaliśmy zawiadomienie od właściciela samochodu bmw. Auto stało zaparkowanie na wysokości Żurawiej 33/35, ktoś podszedł do szyby od strony pasażera, wybił ją i wziął plecak, który leżał na siedzeniu. Na miejscu trwają czynności policyjne - zbieramy ślady, zabezpieczamy monitoring. Szukamy sprawcy lub sprawców kradzieży - mówi Szumiata.

Nieoficjalnie ustaliśmy, że w plecaku znajdowała się biżuteria wartości około 100 tysięcy złotych i pistolet.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości