Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Wita Stwosza pod wodą

Najnowsze

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plAwaria na Wita-Stwosza

Pęknięta rura i woda wypływająca na ulicę i chodnik - to efekt awarii wodociagowej, do której doszło w poniedziałek około godz. 6:00 rano na skrzyżowaniu ul. Wita Stwosza z Modrą.

Ostra zima to gorący okres dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. W poniedziałek rano na skrzyżowaniu ul. Wita Stwosza z Modrą pękła rura. Tam woda wylewa się na ulicę i chodnik. - Nasza ekipa jest na miejscu, doszło tam do wypływu wody - informuje lakonicznie Marzena Wojewódzka, rzeczniczka MPWiK.

Koniec prolemów na Śródmieściu i Mokotowie

W weekend podobne kłopoty mieli mieszkańcy bloków w rejonie ulic Marszałkowska, Świętokrzyska, Mazowiecka i Kredytowa. – Tam wody nie miało Ministerstwo Finansów oraz trzy okoliczne bloki, ale awaria została już usunięta – informuje Marzena Wojewódzka, rzeczniczka MPWiK.

- Udało się też usunąć największą awarię z niedzieli na ul. Smetany na Mokotowie, gdzie bez wody było kilka bloków. Woda popłynęła o 3:00 nad ranem - dodaje Wojewódzka.

Wodnik bez wody

Kolejny dzień bez wody muszą sobie radzić mieszkańcy kilkudziesięciu domów w Michałowicach oraz kilku bloków przy ul. Wojska Polskiego. Nieczynna jest też pływalnia Wodnik przy ul. Abrahama. - Z powodu awarii wodociągowej w niedzielę od godz. 15.00 zamknęliśmy pływalnię - usłyszeliśmy od pracownika Wodnika. Woda nie popłynie też w mieszkaniach przy ul. Persena oraz Albatrosów.

as//ec

fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plfot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plfot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
fot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plfot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plfot. Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl