Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Zderzenie na Stegnach. Jeden z kierowców trafił do szpitala, miał zakaz prowadzenia pojazdów

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie dwóch samochodów na Stegnach

W niedziele około godziny 12 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i św. Bonifacego zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Jak podała policja, kierowca ten miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, dwa samochody osobowe - mercedes i toyota - zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i św. Bonifacego na Stegnach. - Na miejsce przyjechali: pogotowie, dwa zastępy straży pożarnej oraz policja - przekazał nasz reporter.

- Samochodami podróżowali tylko kierowcy. Jeden z nich został zabrany do szpitala - powiedział Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej.

Jak opisywał Szmelter, oba samochody są dość poważnie zniszczone: toyota ma rozbity przód, a mercedes bok. - Przejazd ulicą świętego Bonifacego od Powsińskiej w stronę Sikorskiego jest zablokowany. Utrudnienia występują też na lewoskrętach - ostrzegał.

Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że obaj kierujący byli trzeźwi. - Do szpitala zabrany został kierowca mercedesa. Policjanci ustalili, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów - dodała policjantka.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl