Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Taksówka dachowała na moście Łazienkowskim

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie na moście ŁazienkowskimTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plDachowanie na moście Łazienkowskim

Na moście Łazienkowskim zderzyły się trzy samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Dwa pasy w kierunku Pragi Południe były zablokowane.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na moście Łazienkowskim, na jezdni w kierunku Pragi Południe dachowała taksówka. Zablokowane są dwa pasy ruchu - przekazał kilka minut przed godziną 19 Zieliński.

Jak poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, w zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe. - W wyniku zderzenia jeden z samochodów - toyota - dachował. Kierowca odniósł delikatne obrażenia. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Zablokowany jest buspas oraz pas środkowy. W tej chwili drożny jest tylko lewy pas. Na miejscu działają dwa zastępy straży pożarnej - przekazał Konopka.

Korek na Trasie Łazienkowskiej rozciągał się od mostu do skrzyżowania z Waryńskiego.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl