Towarowa otwarta. Wyrwa zniknęła

Towarowa już otwarta
Towarowa już otwarta
Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.pl
Dawid Krysztofiński/tvnwarszawa.plTowarowa już otwarta

W środę rano udało się otworzyć dla ruchu ulicę Towarową - poinformował portal tvnwarszawa.pl rzecznik AGP Metro Polska Mateusz Witczyński. Autobusy wrócą na Towarową przed południem.

Nowa nawierzchnia na ulicy została ułożona w nocy. - Drogowcy walcami wyrównywali teren - relacjonował po godzinie 6:00 Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl

Bardzo sprawnie udało się namalować oznakowanie poziome i nic nie stało na przeszkodzie, aby puścić Towarową ruch. - Po godzinie 8:00 rano pierwsze auta wjechały na ulicę - przekazał nam Mateusz Witczyński, rzecznik prasowy AGP Metro Polska.

Utrudnienia od niedzieli

W niedzielę pracownicy budowy zauważyli przeciek piany, która jest wstrzykiwana w grunt przez maszynę drążącą. Przez otwór po wierceniach, przeprowadzonych w celu badania gruntu, przedostawała się ona do nieczynnego kanału teletechnicznego. Zamknięta została część ulicy. Podczas prób obciążeniowych, kiedy ciężki sprzęt wykonywał manewry na tym odcinku drogi, część jezdni zapadła się.

Autobusy na objazdy Kursujące ul. Towarową autobusy zostały skierowane na trasy objazdowe.Jak dodał rzecznik wykonawcy metra, autobusy wrócą na ulicę Towarową przed południem.

Autobusy linii 159 w kierunku pętli na Siekierkach od skrzyżowania ul. Grzybowskiej z ul. Towarową jeżdżą ulicami: Grzybowską, Żelazną i Al. Jerozolimskimi do Pl. Zawiszy (i dalej trasą podstawową). Tą samš trasą kursują autobusy linii 422, jadące w kierunku pętli Branickiego. Linia nocna N91, jadąca w kierunku pętli Dw. Centralny, od skrzyżowania ulic Grzybowskiej i Towarowej kursuje ulicami: Grzybowską, Żelazną, Al. Jerozolimskimi do pl. Zawiszy (i dalej trasą podstawową).

ran//ec

Pozostałe wiadomości