Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Chwalą się nową stacją

Najnowsze

PKPWarszawa Stadion

Stacja PKP Stadion czeka już tylko na pozwolenie na użytkowanie. Możliwe, że pierwsi pasażerowie pojawią się na niej jeszcze w kwietniu. Na razie mogą obejrzeć nową stację na filmie promocyjnym, przygotowanym przez wykonawcę nowego przystanku.

Kolejarze mają nadzieję, że pierwsi pasażerowie będą mogli skorzystać ze stacji w połowie kwietnia. – Staramy się na bieżąco oddawać dokumenty do nadzoru budowlanego, żeby przyspieszyć proces odbiorów technicznych – zapewniał przed kilkoma tygodniami Łukasz Drylak z centrum realizacji inwestycji PKP.

Najważniejsza dla kibiców

Stacja Stadion będzie najważniejszym dworcem dla kibiców, którzy przyjadą do Warszawy na Euro 2012. Jej remont rozpoczął się 1 czerwca 2011 roku.

mjc/par