Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Auto na słupie, cztery osoby ranne

Najnowsze

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Auto uderzyło w słup na trasie W-Z

Samochód osobowy uderzył w nocy w latarnię na trasie W-Z. Cztery podróżujące nim osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło chwilę przed godziną 2. - Kierowca samochodu marki Chrysler, mijając przystanek tramwajowy i autobusowy na jezdni w kierunku Pragi Północ, stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył w bariery i słup latarni. Siła uderzenia była bardzo duża – dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Jak przekazał nam Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, autem podróżowały cztery osoby, które opuściły je jeszcze przed przyjazdem strażaków na miejsce wypadku. - Kierowca i pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala - poinformowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Wezwano także nadzór ruchu komunikacji miejskiej. Okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

Wypadki na trasie W-Z

W tym miejscu dwukrotnie dochodziło już do niebezpiecznych sytuacji, gdy kierowcy tracili panowanie nad samochodami i wjeżdżali w przystanek. Jeden z nich w grudniu 2018 roku rozbił w ten sposób BMW, raniąc przy tym kilka osób. Kolejny wypadek wydarzył się w październiku ubiegłego roku. Kierowca auta dostawczego wjechał w dwie osoby stojące na przystanku.

Wypadki na trasie W-Z

Bus wjechał w przystanek na Trasie WZLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Piotr