Odtworzą skrzyżowanie na Woli. Zamknięte ulice, utrudnienia

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Metro WarszawskieMetro pokazało wideo z sadzenia drzew na budowie metra na Woli

Weekendowe prace na skrzyżowaniu Kasprzaka i Karolkowej. Kierowców czekają objazdy, a pasażerów komunikacji zmiany w rozkładach.

W weekend wykonawca drugiej linii metra na Woli odtworzy nawierzchnię i układ drogowy skrzyżowania ulic Kasprzaka i Karolkowej.

Zamknięte ulice

Od godziny 23 w piątek do godziny 20 w niedzielę zamknięta dla ruchu będzie Kasprzaka, od skrzyżowania z Karolkową do budynku numer 10/16. Od strony zachodniej utrzymany będzie dojazd od ulic Zegadłowicza i Korczaka oraz wyjazd z Giełdowej (przy budynku 10/16).

Karolkowa od strony północnej (czyli jadąc od Grzybowskiej) nie będzie miała połączenia z Kasprzaka. Natomiast od strony Kolejowej będzie można dojechać do Kasprzaka, ale trzeba będzie tutaj skręcić w prawo w stronę ronda Daszyńskiego.

Zamknięty odcinek będzie można ominąć ulicami: aleją Prymasa Tysiąclecia - Wolską - Okopową - Towarową albo Skierniewicką - Siedmiogrodzką - Grzybowską lub Bema - Prądzyńskiego - Kolejową. 

Autobusy na objazdach

Autobusy linii 105, 109, 155, 171, 178, 190, 255 oraz nocnych N45 i N95 pojadą objazdem ulicami: Skierniewicką - Siedmiogrodzką – Grzybowską - Towarową, a w drodze powrotnej ulicami Przyokopową, Siedmiogrodzką i Skierniewicką.

Objazd zamkniętego odcinka na KasprzakaZTM

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/pm

Źródło zdjęcia głównego: ZTM