#Pamięć Absolutna

#Pamięć Absolutna

"Pozdrawiam panią, która mi to podarowała"

Tym razem do testu z pamięci w przerwie między kampanijnymi spotkaniami przystąpił były poseł Kukiz'15, a obecnie poseł Prawa i Sprawiedliwości. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Tomasz Rzymkowski.

Polska Kronika Faktowa 15.09.2019

Niezatapialny minister skarbu, czystka w ZUS, egzotyczny sojusz medialny oraz odlatujący holender czyli pożegnanie z Leo Beenhakkerem. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 15.09.2019

Jak co tydzień dziennikarze sięgają do swojej pamięci i przypominają widzom najważniejsze i najciekawsze wydarzenia sprzed dokładnie 10 lat, a wśród nich między innymi historyczne zwolnienie selekcjonera Leo Beenhakkera po przegranym meczu ze Słowenią.

Polska Kronika Faktowa 08.09.2019

Echa wizyty Władimira Putina w Polsce, zielona wyspa na mapie Europy, deficyt czy dziura oraz koniec piłkarskich marzeń po remisie ze słabą Irlandią. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 08.09.2019

Tomasz Sianecki i Marek Przybylik po krótkiej wakacyjnej przerwie wracają do odkurzania politycznych przebojów sprzed dokładnie 10 lat. W tym odcinku dziennikarze przypominają pierwszy tydzień września 2009 roku i przede wszystkim obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej, na których pojawili się Angela Merkel i Władimir Putin.

Polska Kronika Faktowa 28.07.2019

Bitwa Warszawska na Placu Defilad, polityczne echa wydarzeń pod halą KDT, rządowe dzielenie skóry na niedźwiedziu oraz chaos kadrowy w Pałacu Prezydenckim. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 28.07.2019

Trwa dziennikarska podróż po archiwaliach sprzed dokładnie 10 lat. Tym razem Tomasz Sianecki i Marek Przybylik odkurzają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia z końcówki lipca 2009 roku, a wśród nich przede wszystkim "Bitwę Warszawską" o halę Kupieckich Domów Towarowych na Placu Defilad.

#Pamięć Absolutna 21.07.2019

Tomasz Sianecki i Marek Przybylik wciąż podróżują w czasie i odkurzają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia sprzed dokładnie 10 lat. W tym tygodniu przypominają między innymi drużynowy sukces Polski w Europie, a także rodzinną sieć telefonii komórkowej pod patronatem ojca Tadeusza Rydzyka.

"Popłynąłem na pierwszym panie redaktorze"

W tym tygodniu do niełatwego egzaminu z pamięci o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2009 roku przystąpił przewodniczący Stronnictwa Demokratycznego. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego odpowiada Paweł Piskorski.

Polska Kronika Faktowa 21.07.2019

Nasz człowiek w Europie, homofobia i antysemityzm czyli przegrana Michała Kamińskiego, ambasadorski kryzys oraz rozmowy "wRodzinie". Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

#Pamięć Absolutna 14.07.2019

Jak co tydzień dziennikarze odkurzają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia sprzed dokładnie 10 lat. Tym razem przypominają między innymi pierwsze prezydenckie sondaże z lipca 2009 roku i nieoczekiwaną ich faworytkę, która wcale nie miała zamiaru startować w tych wyborach.

Polska Kronika Faktowa 14.07.2019

Europejski VIP z Polski, kryzysowe konsultacje na szczycie, cięcia w armii oraz tajemnicze wzajemnie świadczenie usług. Czyta oczywiście Tomasz Knapik.

"Jak jest mocna 4 z prawa prywatnego to jest bardzo wysoka ocena"

W tym tygodniu swoją pamięć postanowił sprawdzić prawnik, nauczyciel akademicki i były wiceminister skarbu, a obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Na 10 pytań Tomasza Sianeckiego z wiedzy o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach lipca 2009 roku odpowiada Zdzisław Gawlik.

#Pamięć Absolutna 07.07.2019

Tomasz Sianecki i Marek Przybylik utknęli w 2009 roku i jak co tydzień przypominają najważniejsze i najciekawsze wydarzenia sprzed dokładnie 10 lat, a wśród nich między innymi odejście Andrzeja Olechowskiego z Platformy Obywatelskiej.