Czeski błąd?

Janusz Kowalski straszy emigrantami, Kamil Bortniczuk chwali się podejrzaną sondą a kandydaci na urząd prezydenta jeżdżą po Polsce i obiecują nowe, lepsze czasy.

Czuły olbrzym pilnie potrzebuje domu

Bim to czuły olbrzym. Jak na domatora przystało, ceni sobie lenistwo u boku swojego człowieka. Kiedyś miał dom, gdzie wychowywał się z dziećmi. Niestety ten dom stracił. Jest delikatny w kontakcie z ludźmi, którym zaufał i chętny do współpracy. Gości toleruje po odpowiednim zapoznaniu. W domu zachowuje czystość i nie niszczy. Szuka doświadczonych opiekunów i domu z ogrodem, w spokojnej okolicy.

Arena kandydatów

Rewolucyjny pomysł Andrzeja Dudy na małżeństwo został z otwartością przyjęty przez widzów Szkła Kontaktowego. Kandydaci do urzędy prezydenta obiecują wszystko zmienić na lepsze a Jarosław Kaczyński mobilizuje swój elektorat w liście.

List do "KORYTIAN"

Kampania prezydencka nabiera rozpędu więc poseł Jarosław Kaczyński pisze alarmujący list przestrzegający przed wszystkimi plagami, które spadną na Polskę jeśli w wyborach prezydenckich nie wygra Andrzej Duda.

Karacik szuka domu

KARACIK chce chłonąć każdą chwilę, każdy moment przeżywać intensywnie, bo Karacik wiele czasu spędził w schronisku i tak bardzo chciałby nadrobić te zmarnowane lata i żyć pełnią życia. Marzy o tym aby być czyimś przyjacielem, kogoś kochać, dzielić z kimś radości i smutki. Takie proste marzenie psa. Ten mały, szalenie sympatyczny starszy piesek jest uroczy, pogodny i pełen radości. Te cechy sprawiają, że mimo, iż jest przeciętnym kundelkiem, wydaje się zupełnie niezwykły. Karacik czeka na gościnny dom u cudownych ludzi. Tel. w sprawie adopcji Karacika: 502 906 532

Polska w budowie...

Polska w budowie jest od zawsze,a każdy rząd ma swoje inwestycje, które kończy potem kolejny rząd. Taka karuzela.

Chamska hołota

"Chamska hołota" określenie dołączyło do sejmowych klasyków prezesa Kaczyńskiego

Wotum zaufania czy wotum nieufności?

Premier apeluje do opozycji o przerwanie festiwalu awantur jednocześnie oskarżając przeciwników PiS o podnoszenie ręki na polskie dzieci. Okazuje się też, że Andrzej Duda ma osiągnięcia na miarę planu Marshalla, o których dotychczas nie wiedzieliśmy.

Dyfamacja retencji postępuje

Elżbieta Witek ogłasza datę wyborów, minister Ardanowki chwali się pokonaniem "dyfamacji" a Senat debatuje nad uchwałą w sprawie mediów publicznych. Sytuację podsumowuje Laser, czworonożny komentator sceny politycznej.

Oczka wodne pod patronatem prezydenta

Ballada o ministrze Szumowskim, który wygrał dla Polski z Covidem w wykonaniu Mateusza Morawieckiego, sejmowe występy marszałek Witek i Andrzeja Dudy oczka wodne jako hit kampanii wyborczej.

Ucieczka przed pytaniami

Jacek Sasin nie ma ostatnio łatwego czasu, unika odpowiedzi na pytania związane z wyborami które nie odbyły się w maju.

Cywil

Piękny, klasyczny owczarek niemiecki w wieku ok. 8 - 9 lat. Cywil jest wspaniałym, mądrym i oddanym psem, który wskutek jakichś fatalnych okoliczności przesiedział najlepszy swój czas w schronisku.

Gadżety kampanii

Politycy w trakcie spotkań ze swoimi sympatykami często dostają od nich różne gadżety. Ale tylko najodważniejsi przymierzają je przed kamerami.

"Zemsta społeczna"

Mali i mikro przedsiębiorcy postanowili stworzyć partię. Przedstawiciele inicjatywy czują się silni zwłaszcza na fali ostatnich protestów. Jednak od powołania partii do jej sukcesu wyborczego jeszcze daleka droga.

Zdarta płyta

Trzeba przyznać, że konsekwencja Adam Bielana, by przy przemycić w swojej wypowiedzi pewną myśl jest godna podziwu

Terminy gonią

Kiedy będą wybory? tego nie wie nikt, no prawie nikt...

Cudowne odnalezienie pakietów wyborczych

Grzegorz Markowski i Katarzyna Kasia przedstawiają wybitnego polityka Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz smutną historię upadku stadniny koni w Janowie. Poznają Państwo poczet polityków PiS i ich porady dla nauczycieli oraz wystąpienie Elżbiety Witek a także problemy zwykłych wyborców, które roztrząsane są w Senacie.

Jaki show!

Agata Duda dowiaduje się jakie kryteria trzeba spełnić żeby zostać żołnierzem wojsk specjalnych, Patryk Jaki peroruje w sprawie pozycji Polski w Unii Europejskiej a Ryszard Terlecki nie przejmuje się obowiązkiem noszenia maseczek.

Nakazy a zalecenia

Przepisy dla wszystkich są takie same ale dla niektórych są zalecenia - tłumaczy poseł Marcin Ociepa, wiceminister Obrony Narodowej ostatnie zachowania rządzących polityków. Rapuje Krzysztof Daukszewicz a w cyklu "Każdy Zwierz Ma Swój Czubaszek" przedstawiamy zjawiskowego Walentego.

Zwierzę polityczne

Jeżeli w świecie zwierząt Władysław Kosiniak-Kamysz jest tygrysem, to do kogo można porównać Roberta Biedronia?

"1999"

Artur Andrus miał zamiar napisać balladę na 2000 wydanie Listy Przebojów Trójki, ale już tego nie zrobi. Przygotował za to piosenkę z okazji 1999 wydania. Bo było symboliczne i zostanie zapamiętane na długo.

Komentarz w klasycznym stylu

Są rzeczy które się nie zmieniają. Jedną z nich są wypowiedzi Ryszarda Terleckiego konsekwentnie udzielane za pomocą pleców.

Zakłócenia

Posłowie koalicji postanowili "wbić" na konferencję wiceministra zdrowia