Witamy wszystkich

Na konwencje polityczne może przyjść każdy i nikt nie jest z nich wykluczany, więc spotkamy tu zarówno nauczycieli, pana rolnika, dwie dziewczyny oraz wielu innych ciekawych gości.

Pierwszy taki telefon

Takiego połączenia jeszcze nie mieliśmy, po raz pierwszy zadzwoniły do nas w tym samym czasie dwie osoby i do tego bliźniaczki.

Spotkanie przy kominku

Szymon Hołownia musi następnym razem bardziej uważać gdzie się ustawia, bo gdyby nie pomoc to mógłby ubrudzić się jeszcze bardziej.

Zjeść ciastko i mieć ciastko

Kampania wyborcza to nie tylko spotkania z obywatelami. To również doznania kulinarne, wszak podczas przemierzania kraju nie sposób nie skosztować przysmaków które oferują miejsca będące na trasie kandydata.

Czyste ręce

W polskiej polityce nawet sposób mycia rąk jest tematem który dzieli polityków.

Chwila szczerości

Czy życie nie byłoby piękniejsze gdyby politycy byli z nami szczerzy?

Zaczyna się festiwal obietnic

Stanisław Karczewski twierdzi, że Senat nie jest demokratyczny a Andrzej Duda jeździ po kraju i obiecuje 13-te i 14-te emerytury. My przypominamy Andrzeja Dudę z debaty przedwyborczej z Bronisławem Komorowskim. O głosy wyborców stale zabiegają Szymon Hołownia i Robert Biedroń, którego wspiera Marek Belka.

Kandydaci

Donald Tusk na ojczyzny łonie aktywnie wspiera Małgorzatę Kidawę-Błońską w drodze do urzędu prezydenta RP. Tymczasem pojawia się silne zagrożenie ze strony kandydata Ruchu Prawdziwa Europa. Na przeciw temu zagrożeniu wychodzi jednak Marek Suski.

Wierny przyjaciel

Passat jest łagodny, posłuszny i wdzięczny za uwagę mu poświęconą. Kocha aktywność, spacery, bieganie i zabawę. Potrafi się też wyciszyć i zająć własnymi myślami. Jest psem bardzo czystym. Passat ma ok. 5 lat.

Obiad z kandydatem

Kandydaci na urząd prezydenta ruszyli w Polskę zabiegać o głosy wyborców, niektórzy niestety "na bosaka". Władysław Kosianiak-Kamysz brata się z Pawłem Kukizem, który deklaruje, że to jego kandydat tymczasem Polacy deklarują z kim chcieliby zjeść obiad.

Pudełeczko z ekranem

Pudełeczko na którym można oglądać film - co to takiego? Prezydent Andrzej Duda tym razem skupił się w swojej wypowiedzi na nowych technologiach.

Egzaminowanie kandydata

W trakcie kampanii wspólne zdjęcia oraz ściskanie rąk przez kandydata to za mało. Trzeba jeszcze odpowiadać na pytania, które nie zawsze są łatwe i przyjemne.

Główny ekonomista RP

Im kampania trwa dłużej, tym wiedza ekonomiczna prezydenta Andrzeja Dudy wydaje się być większa.

Sezamie otwórz się!

Cóż to był za dzień, kontrole, zatrzymania, wejścia, wyjścia, innymi słowy, działo się

Morawiecki przedstawia "korzenie kluczowe" polskiej tożsamości

40 mln zł z pieniędzy podatników rząd postanowił przeznaczyć na budowę panteonu górnośląskiego w podziemiach Katedry Chrystusa Króla w Katowicach. Leszek Mazur, przewodniczący Krajowej Rady Sądownictwa oskarża sędziów, którzy nie wzięli udziału w rocznicy KRS o deprecjonowanie dokonań Rady. I na koniec niezbędnik każdego Polaka, czyli lekcja drapania sie pod okiem - instrukcji udziela Katarzyna Kwiatkowska.

Wściekle nowoczesne Szkło Kontaktowe

Andrzej Duda występuj ew roli swojego cienia, politycy prawicy tłumacza się z palca Lichockiej krzycząc: opozycja jest gorsza i wskazują na portal z memami jako na źródło hejtu. Tymczasem na zwałach zalegają tony pięknego polskiego węgla a górnicy zapowiadają protesty w Warszawie. Nie zapomnieliśmy też o Dniu Kota.

Fifi szuka domu

Szczęśliwie to już przeszłość. Od kilku miesięcy Fifi poznaje życie bez strachu, w przyjaźni z człowiekiem i innymi psami. Ba, budzi się w niej nawet natura szefowej, która lubi mieć nad wszystkim pieczę. Fifi jest, cieszy się, bawi, domaga pieszczot. Ta cudowna sunia potrzebuje czułego, bezpiecznego domu, w którym będzie królewną kochaną i adorowaną. Tak, jak na to zasługuje. Tel. w sprawie adopcji Fifi: 516 034 516

Ceny w górę

Rośnie poziom życia, muszą rosnąć też ceny. Tak meandry ekonomi tłumaczą obecnie rządzący. Schabowy z surówką to już jednak niebezpieczna granica...

Wszyscy zwyciężymy!

Dzień konwencji wyborczych to nie tylko pojedynek na programy kandydatów, ale i test dla konferansjerów którzy muszą zrobić wszystko by porwać tłumy na miejscu i przed telewizorami.

Lawina ruszyła

Joanna Lichocka i jej "odgarnianie włosów" uruchomiło lawinę, nowych sposobów odgarniania włosów

Wakacje z CBA

Państwo polskie posiada pewną wille, stoi pusta i nie używana. Może czas zorganizować tam urlopy dla obywateli

Kierunek: areszt?

Roman Giertych podpadł Izbie Dyscyplinarnej, jeżeli nie zapłaci 3 tysięcy złotych kary to trafi do aresztu.

Normalne gesty

Zwykłe podanie dłoni urasta do czegoś niezwykłego, zwłaszcza w kampanii wyborczej i w wykonaniu politycznych konkurentów.

Szkło Kontaktowe w 4K

Po raz pierwszy od powstania Szkło Kontaktowe zostało poprowadzone przez kobiety. Katarzyna Kasia przejęła stery programu i poprowadziła go w zupełnie nowe rejony.

Imbir czeka na nowy dom

Ten młody pies miał naprawdę dużo szczęścia, bo został zauważony i uratowany z naprawdę bardzo złych warunków. Teraz całe życie przed nim i on to czuje, bo z każdym dniem staje się bardziej pogodny i otwarty. Imbir jest kwintesencją łagodności, delikatności i pokory. Na pewno w czyimś domu, przy boku kochającej osoby jego na wskroś dobra natura będzie mogła ujawnić więcej ze swego bogactwa. Na razie Imbir jest spokojnym obserwatorem życia, który próbuje aktywniej w nim uczestniczyć na swój troszkę jeszcze nieśmiały sposób. Imbir czeka na ludzką miłość, na akceptację i dom na całe życie. Telefon w sprawie adopcji Imbira: 516 034 615

Występ postaci tragicznej

Znany performer z KRS postanowił znów zwrócić na siebie uwagę używając do tego niestandardowych działań

Co Jak

On prowadził w bardzo dawnych czasach program w Telewizji Polskiej, ona była wtedy dzieckiem i lubiła go oglądać. Za sprawą telefonu od widza Katarzyna Kasia dowiedziała się, że Tomasz Sianecki był prowadzącym jednego z jej ulubionych rozrywkowych show. Po odkryciu tej prawdy sprzed lat nie dało się ukryć emocji.

Kandydat na Prezydenta PRL

Władysław Kosiniak-Kamysz jest kandydatem ludowców na Prezydenta, co nie oznacza że mógłby zostać Prezydentem Rzeczypospolitej Ludowej.