Spokojnie, to tylko awaria!

W poniedziałek rzeczniczka Orlenu wytłumaczyła "cudowny spadek" cen na warszawskiej stacji benzynowej. Czar prysł?

Zbigniew Wielki

Minister sprawiedliwości ciężko pracuje, a w międzyczasie ogłasza sukcesy resortu na konferencji prasowej bez możliwości zadania pytań w "innym temacie".

Blondyna szuka domu

Urocza Blondyna jest psem do zadań specjalnych, ale także do tych całkiem codziennych. Będzie doskonałą towarzyszką długich spacerów o każdej porze roku. Jest grzeczna i cicha jak na prawdziwą damę przystało. Wystarczy na nią spojrzeć i pokochać, a ona na pewno odwzajemni uczucie :-)

Mówisz i masz!

Takiej konferencji prasowej na słynnej warszawskiej stacji benzynowej jeszcze nie było. To będą bardzo pracowite wakacje dla ludowców, bo zaproszeń od kierowców z całej Polski wciąż przybywa.

Pojedynek na cytaty

Za nami gorący politycznie weekend. Były uchwał, wybory i deklaracje. Nie zabrakło także pojedynków na słowa.

Nepotyzm stop?

Odejścia ze spółek w setkach czy w tysiącach? Nie znamy skali nepotyzmu, ale po zapowiedzi Jarosława Kaczyńskiego wśród rodzin polityków PiS padł zapewne blady strach.

3D

Jak można scharakteryzować władzę PiS zdaniem Donalda Tuska? Wystarczy do tego skrót "3D" i jego rozwinięcie.

Tworzenie nowego człowieka

Mamy dla Was zbiór ostrzeżeń od Jarosława Kaczyńskiego, który jak zawsze precyzyjnie tłumaczy nam świat.

Funkcja widmo

Można sprzedać niewidzialne dzieło sztuki? Można. A czy można pełnić funkcję zastępcy kogoś kto obecnie nie istnieje? Można!

Jeszcze jeden, jeszcze jeden!

PiS pozyskał posła. Teraz klub pisu w sejmie ma już prawie większość, można zaśpiewać "Jeszcze jeden!, jeszcze jeden"

Nie to jak sufler

Jak śpiewali The Beatles "z niewielką pomocą przyjaciół" wszystko się może udać, nawet konferencja prasowa rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości

Modele męskości

Dwóch polityków i zdaniem naszych komentatorów dwa modele męskości. Który wybieracie?

Polska Specyfika

Marek Ast mający grono wiernych fanów w naszym programie, spróbuje wyjaśnić na czym polega "polska specyfika". Oceńcie sami czy mu się udało.

Internetów nie oglądam, więc nie wiem

Po wyborze arcybiskupa seniora Leszka Sławoja Głodzia na sołtysa wsi Piaski komentarze nie słabną. Miejscowy radny, Leszek Klimowicz przekonuje, że kandydatura arcybiskupa seniora była najlepszą z możliwych.

Płynna większość

Panta rhei... nawet większość sejmowa. Był odpływ, to może będzie też fala przypływowa ;-)

Myśl dnia

W upalny wtorkowy wieczór program rozpoczęliśmy w bardzo sympatycznej atmosferze...

Wakacje z Konfederacją vol.2

Drugi sezon Wakacji z Konfederacją przed nami. Polityków w kąpielówkach i na bosaka będzie można spotkać w letnich kurortach w całej Polsce.

Dąb Andrzej czy Dąb Jacek?

Sadzenie dębu to wcale nie jest taka prosta sprawa. Na szczęście pan prezydent mógł liczyć na pomocną dłoń Jacka Sasina.

Nowe granice grzybni

Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski zadali wczoraj pytanie, jaką potrawą mogłoby być Porozumienie. Odpowiedzi były zaskakujące...

Bakłażan szuka domu

Bakłażan to bardzo towarzyski pies, który ma wiele zainteresowań. Uwielbia gastronomię, tzn. jedzenie w każdej postaci. Zwraca uwagę na to, kto jak gotuje i co ma w lodówce. Jest dużym psem - waży około 50 kg. Jest bardzo serdeczny i delikatny dla dzieci, które kocha. Jego jedyną wadą jest... podbieranie jedzenia, ale i to jest do wybaczenia. :)

Szkiełko na zamku

Weekend w Darłowie rozpoczęty! Sobotni program realizowaliśmy w Zamku Książąt Pomorskich - gospodarzami byli Grzegorz Markowski i Katarzyna Kasia. Działo się! :)

Pożegnanie Zająca

W środę zmarł Wojciech Karolak, wybitny muzyk, mąż naszej długoletniej komentatorki Marysi Czubaszek.

Poradnik: jak nie nosić maseczki?

Wydawałoby się, że po tylu miesiącach pandemii raczej każdy opanował sztukę noszenia maseczki... Marek Suski chyba miał na to swój autorski pomysł.