Monolog pani Maląg

Jak powinien wyglądać dialog pani minister Maląg może nauczyć się z naszego programu

Rozluźnienie

Otwarte lasy i parki zmobilizowały do występu byłą premier Beatę Szydło, która jak zawsze zapewniła o nas o Polsce dobrobytu i rozwoju. Tymczasem przedsiębiorcy alarmują o zbliżającej się zapaści gospodarczej.

Prawdziwa dama

Ruda dama nie znosi kotów za to uwielbia spokój, jedzenie i odpoczynek. Ta 5-letnia suczka to rasowy kanapowiec, inteligentna, ciepła przyjaciółka potrzebuje spokojnego domu i dużo przytulania.

Chaos wyborczy

Wybory mają się odbyć choć nie do końca wiadomo kto je zorganizuje bo Państwowa Komisja Wyborcza została wyłączona z tego procesu. Kampanii wyborczej nie ma, przepis na wybory korespondencyjne opracowuje wicepremier Jacek Sasin.

Festiwal maseczek

Czego boi się Włodzimierz Czarzasty, czy Andrzej Duda jest gotów poświęcić się i sprawować 7-letnia kadencję dowiecie się w Szkle Kontaktowym. Ten program poświęcony jest tez ślubom w czasie zarazy.

Wszyscy na "tak"

Niewykluczone, że debata kandydatów na Prezydenta dojdzie do skutku. Pytani o nią główni zainteresowani są na "tak", choć niewiele wiadomo jak technicznie miałaby ona wyglądać.

Ten złośliwy Senat!

"Obstrukcja, destrukcja, nic poza tym", czyli nic tak nie psuje planów Prawa i Sprawiedliwości jak Senat.

Modny prezent

Żeby wyróżniać się z tłumu potrzebny jest detal na który każdy zwróci uwagę. Najwyraźniej z tego założenia wyszła Małgorzata Gosiewska która wręczyła Jarosławowi Kaczyńskiemu prezent. To maseczka ochronna, ale nie taka, jaką mają wszyscy.

Odporny rząd

Wygląda na to, że członkowie rządu mają jakąś ukryta odporność na wirusa.

Nowy paragraf

Krzysztof Daukszewicz wymyślił nowy artykuł w ustawie, który brzmi następująco: "Co wolno Kaczyńskiemu, to nie Tobie tylko jemu"

Blade - łowca głaskania

Blade ma ok. 9 miesięcy, został znaleziony zima przy trasie szybkiego ruchu. Jest wrażliwy, delikatny, radosny ale ostrożny. Kocha zabawę, ludzi, przytulanie. To zdrowy pełen energii pies, który potrzebuje rodziny, będzie wspaniałym towarzyszem dziecięcych zabaw, chętnie się uczy.

Jaja na osobności

Szkło nadaje z domu, ale jednocześnie mamy nadzieję, że trafiamy do Waszych domów.

Święta nie zając

W tym programie obdarowujemy Was polem krokusów, życzeniami od polityków a Jerzy Iwaszkiewicz ma dla Was swoje orędzie. Grzegorz Markowski i Artur Andrus testują wirtualny transfer jaj.

Razem ale osobno

Podczas gdy lekarze domagają się podstawowych środków ochrony, Polacy szyją maseczki i pomagają lekarzom na wszelkie sposoby, posłowie zajmują się wyborami.

Simply the best

Adam Glapiński ma powody do dumy, chwali rząd który skutecznie radzi sobie z kryzysem.

Nie przeszkadzać!

Kim byłby Ryszard Terlecki gdyby nie został politykiem? Na pewno sprawdziłby się w roli osoby, która zajmuje się zawodowo pilnowaniem porządku.

Ewakuacja

Nie wiemy czy odchodzi przez problemy z kręgosłupem, nie wiemy czy cieszył się gdy ogłosił swoją decyzję premierowi, wiemy jedynie że Jarosław Gowin postanowił pożegnać się z rządem, ale nie z koalicją rządzącą.

Wiktoria szuka domu!

Około roczna suczka, wulkan dobrej energii, przyjazna, kocha ludzi i inne zwierzęta. Potrzebuje domu, w którym znajdzie kompanów do zabawy, spacerów i pieszczot. Jest zupełnie pozbawiona agresji, chętnie spędza czas na kolanach i w objęciach człowieka. Fundacja Chata Zwierzaka http://www.chatazwierzaka.org.pl/ Nr tel. 510 467 810

Rezygnuje, ale zostaję

Jarosław Gowin zrezygnował, ale został, dokładnie tak samo jak głosował, ale cie nie cieszył.

Poczta wyborcza?

Opozycja sprzeciwia się przeprowadzeniu wyborów w maju i apeluje o pomoc medyczną i finansową dla zwykłych ludzi. Rząd proponuje wybory korespondencyjne ale nie do końca wiadomo jak miałyby zostać przeprowadzone.

Liczby parzyste

Artur Andrus przedstawia swoja propozycję na to jak zorganizować wybory, rząd zmienia prawo wyborcze i prze do organizacji wyborów podczas pandemii, marszałek Terlecki zachowuje beztroski stosunek do życia a Szkło Kontaktowe zaczęły oglądać dzieci.

Dystans społeczny według Przybylika

Marek Przybylik mierzy dystans a Tomasz Sianecki obchodzi się z rzeczywistością w rękawiczkach. Najważniejsze, że Sejm został zdezynfekowany i posłowie są bezpieczni.

Trzymamy dystans!

Dystans należy zachowywać nie tylko w sklepach, komunikacji miejskiej, czy podczas spacerów. Ta zasada obowiązuje również uczestniczących w konferencjach prasowych.

Pan TikTok

Prezydent lubi komunikować się z ludźmi, dlatego pojawia się w miejscach w których do tej pory go nie było. Po Facebooku, Twitterze i Instagramie Andrzej Duda postanowił założyć konto na TikToku.

Pogodo, zepsuj się!

Im gorsza pogoda tym większa szansa na to że zostaniemy w domach, dlatego nie powinno nikogo dziwić że rządzący zamiast słońca woleliby w tym czasie widzieć chmury i deszcz.

Piękne szczeniaczki czekają na nowy dom

Pięciu chłopaków i jedna dziewczyna. Jak to szczeniaki, kochają każdego, gryzą co popadnie, są zdrowe. Szukają nowego domu, ponieważ rozwój szczeniaka jest najważniejszy a w małym boksie nie mają dość miejsca. W sprawie adopcji prosimy kontaktować się z Pruszkowskim Stowarzyszeniem na Rzecz Zwierząt, tel. 730 462 122.

Poważne oskarżenia

Im mniej osób na Sali Obrad, tym głos pojedynczego posła będzie lepiej słyszalny zarówno przez widzów jak i najważniejsze osoby w Państwie.