Maski włoż!

Senat RP jednomyślnie opowiedział się w sprawie protestów w Białorusi tymczasem trwają przygotowania do wymiany części ministrów w rządzie PiS. Rzecznik ministerstwa zdrowia tłumaczy dlaczego i jak nosić nosić maski.

Minister do zadań specjalnych

Minister Jacek Sasin tym razem został rzucony na front walki o restrukturyzację górnictwa. Branża jest w dobrych rękach.

Ping-Pong polityczny

W ministerstwie zdrowia dbają o zdrowie. Nasze kamery znalazły stół ping-pongowy w jednej z sal.

Symbol podziału

W Polsce główmy symbolem sporu ideologicznego jest tęczowa flaga.

Misio szuka domu!

Wielki, dobry, szlachetny pies w jesieni życia, który nie traci nadziei, że spotka go jeszcze wielkie szczęście i znajdzie się dla niego dom, a w tym domu kochający i rozumiejący psy człowiek. Misio jest ideałem pod każdym względem, właściwie brakuje mu tylko tego, że nie potrafi mówić; ale za to wspaniale potrafi słuchać, patrząc przy tym uważnie swymi niezwykle pięknymi, mądrymi oczami. Ileż wyrazu jest w tych ogromnych, dobrych oczach! Misio uwielbia głaskanie, czesanie i czułe zajmowanie się nim. Jest po prostu typem wielkiego pieszczocha. Z wdzięcznością i miłością zajmie kąt w czyimś gościnnym domu, i od pierwszego dnia będzie najwspanialszym domownikiem, towarzyszem i opiekunem. Wielką zaletą Misia jest też to, że Misio bardzo, ale to bardzo lubi dzieci i świetnie się o nie troszczy. Misio, jak przystało na seniora, przyjmuje co dzień kilka tabletek na poprawę zdrowia. I dzięki nim funkcjonuje naprawdę bez zarzutu. Podawanie leków Misiowi to nie kłopot; ważne, by je stale miał. Misio czeka na dom, który zapewni mu bezpieczeństwo, przyjaźń i opiekę do końca jego dni. Tel.w sprawie adopcji Misia 730 462 122

Ludzie nie ideologia

Cechą państw demokratycznych jest wolność sposobu życia, każde jego ograniczenie podważa idee wolnego państwa.

Bohater pierwszego planu

Łączenie się z telewizją spoza studia stwarza wiele nowych możliwości: nie tylko można wystąpić z dowolnego miejsca, ale również z kim się chce.

Ciąg dalszy nastąpił

Andrzej Duda powtórzył wyczyn Aleksandra Kwaśniewskiego i został drugim Prezydentem w III RP wybranym na następną kadencję. Podczas ślubowania przysięgał, że dochowa wierności postanowieniom Konstytucji. Najbliższe pięć lat pokaże, czy tym razem to mu się udało.

PiS w terenie

Prawo i Sprawiedliwość wirusa się nie boi, dlatego organizuje wyjazdowe posiedzenie swojego klubu.

Być albo nie być

Być albo nie być - to uniwersalna fraza z Hamleta pasująca do wielu wydarzeń. Tym razem przy jej użyciu politycy zadają sobie pytanie: być na Zgromadzeniu Narodowym czy nie.

Wybory ważne, ale czy równe?

Sąd Najwyższy stwierdził ważność wyborów prezydenckich i ich wynik nie powinien podlegać dyskusji. Pytania jednak pojawiają się czy sam proces wyborów spaniał wszystkie kryteria.

Sezon ogórkowy...

Tematów u nas wiele, bony, 500 plus, konwencje, edukacja i ustępująca według słów premiera pandemia

Morla czeka na nowy dom

Morla to malutka, nobliwa sunia, którą znaleziono na ulicy błąkającą się, zaniedbaną i całkowicie bezradną. Waży 4,5 kg, nie zajmie więc dużo miejsca; potrzebuje kącika w czyimś bezpiecznym domu i prócz tego czułej opieki i troski, jak każdy stary piesek.

Prezenty od Senatu!

Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski empirycznie sprawdzili przydatność gadżetów wyprodukowanych dla Senatu.

Pora na grilla

Przez żołądek do wspólnoty, minister rolnictwa zaprasza do wypoczynku i jedzenia, bo nic tak nie spaja Polaków jak wspólne grillowanie.

Pan Gadżet

Stanisław Karczewski wie co jest na czasie i co podoba się Obywatelom, bo na pewno wszystkie dzieci marzą o bransoletkach i płaszczach przeciwdeszczowych od Senatu.

Zachowanie problematyczne

Zachowanie turystów może budzić zastrzeżenia, choć w pasie nadmorskim wydaje się że wszystko jest jak na razie w porządku.

Filipek szuka nowego domu

Filipek to piesek uratowany z kiepskiego schroniska. To zupełnie niezwykła, malutka psia osoba. Ma wdzięk, urodę i przemiły, spokojny i zgodny charakter. Jest bardzo przyjazny dla innych stworzeń.

Darłowo, dzień drugi

Niedziela minęła pod znakiem słońca, morza i ładnego widoku. Na drugi program z Darłowa zapraszają Wojciech Zimiński i Henryk Sawka

Szczery wywiad

Szczerość, w polityce, podczas wywiadu? Zdarza się nie często

Auto made in Poland

Pierwsze polskie auto elektryczne zbliża się dużymi krokami i być może przyczyni się do zapowiedzi rządzących o milionie tego typu aut na naszych drogach w 2025 roku. Czy będzie to sukces komercyjny? O tym dowiemy się niebawem.

Szczyt wszystkiego

Mateusz Morawiecki ogłasza sukces negocjacji z UE w sprawie praworządności tymczasem Krzysztof Bosak określa UE jako lewicowe superpaństwo.

Zaproszenie na pokład

Kiedy suwerenności Polski broni poseł Janusz Kowalski możemy być o nią spokojni. Mateusz Morawiecki zabiega o praworządności w Brukseli a Marek Suski tworzy nowe przysłowia. najważniejszy jest jednak polski las.

Delikatna Sara dla spokojnych ludzi

Mała suczka w średnim wieku o słodkim charakterze, uwielbiająca ludzi. Sara świetnie zgadza się z innymi pieskami, bardzo lubi też koty, ponieważ z kotami się wychowała.

Tylko zabawa

Stażyści w akcji, czyli jak nie rozumieć słów Jarosława Kaczyńskiego i korzystać z dobrodziejstw serwowanych nam przez władze.

Wakacje na bosaka

Konfederacja zapowiada "wakacje z konfederacja" i rusza w teren. Dziękujemy za ostrzeżenie.

Idze nowe?

Rafał Trzaskowski ogłosił powstanie nowego ruchu i reformę Platformy Obywatelskiej.