Ostra dyskusja między polskimi europosłami pokazała tylko ułamek tego jak wygląda debata polityczna w Polsce.

Komisja europejska analizuje sytuację sędziów w Polsce, Prawi i Sprawiedliwość twierdzi, że robi to bezprawnie. Najważniejsze jest jednak stwierdzenie Jana Marii Jackowskiego, który zapewnia, że podwyżki cen prądu to wina Tuska.

Ufny, otwarty przyjacielski młody pies, który kocha ludzi, zabawę i pieszczoty. Będzie wiernym i oddanym towarzyszem, który do każdego domu wniesie radość życia.

Nie w obronie swoich interesów, swoich posad, ale w obronie wartości, dla których w przeszłości długo musieli walczyć inni.

Prezydent, jak co roku, spotkał się z przedstawicielami środowisk żydowskich. Mówił nie tylko o relacjach polsko-żydowskich. Zapewnił, że jest Prezydentem wszystkich Polaków oraz, że "tylko matka jest pewna".

Głosowania w Sejmie potrafią być zabawne, choć nie wiemy co tak rozbawiło Elżbietę Witek.

Michał Jach tłumaczy dlaczego Rada Bezpieczeństwa Narodowego nie jest zwoływana: bo w sumie nic poważnego z amerykańską bazą się nie stało.

Jak rozumieć nieuwzględnienie Andrzeja Dudy w wystąpieniach podczas rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz w Jerozolimie? Obrady "okrągłego stołu" opozycji zorganizowane przez PSL przerwane ze względów organizacyjnych a Robert Biedroń zostaje oficjalnym kandydatem lewicy na urząd prezydenta RP.

Śpiewający kolędy Andrzej Duda paradował w orszaku, który przeszedł ulicami Warszawy z okazji święta Trzech Króli. Tymczasem PSL przypomina, że to dzięki staraniom ludowców ten dzień został dniem wolnym od pracy. Najważniejsze jednak jednak jest to, że 12 stycznia znowu zgra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, zapraszamy do licytacji naszych darów.

Zaczęła się zima, więc Prezydent gdzieś zniknął z przestrzeni publicznej. Gdzie jest i czy przebywa na narciarskich wakacjach? Jego rzecznik nie odpowiada wprost, więc coś może być na rzeczy.

Statek jeszcze nie zatonął, ale kapitan postanowił na wszelki wypadek ewakuować się wcześniej oddając ster partyjnych rządów (a w zasadzie możliwość przyszłego sterowania) w ręce Tomasza Siemoniaka.