Zagotowało się

Ostra dyskusja między polskimi europosłami pokazała tylko ułamek tego jak wygląda debata polityczna w Polsce.

Podwyżka cen prądu - wina Tuska

Komisja europejska analizuje sytuację sędziów w Polsce, Prawi i Sprawiedliwość twierdzi, że robi to bezprawnie. Najważniejsze jest jednak stwierdzenie Jana Marii Jackowskiego, który zapewnia, że podwyżki cen prądu to wina Tuska.

PIRAT szuka domu

Ufny, otwarty przyjacielski młody pies, który kocha ludzi, zabawę i pieszczoty. Będzie wiernym i oddanym towarzyszem, który do każdego domu wniesie radość życia.

"Marsz Tysiąca Tóg"

Nie w obronie swoich interesów, swoich posad, ale w obronie wartości, dla których w przeszłości długo musieli walczyć inni.

"Tylko matka jest pewna"

Prezydent, jak co roku, spotkał się z przedstawicielami środowisk żydowskich. Mówił nie tylko o relacjach polsko-żydowskich. Zapewnił, że jest Prezydentem wszystkich Polaków oraz, że "tylko matka jest pewna".

Śmiechu warte?

Głosowania w Sejmie potrafią być zabawne, choć nie wiemy co tak rozbawiło Elżbietę Witek.

Problem? Jaki problem?

Michał Jach tłumaczy dlaczego Rada Bezpieczeństwa Narodowego nie jest zwoływana: bo w sumie nic poważnego z amerykańską bazą się nie stało.

Duda bez głosu

Jak rozumieć nieuwzględnienie Andrzeja Dudy w wystąpieniach podczas rocznicy wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Auschwitz w Jerozolimie? Obrady "okrągłego stołu" opozycji zorganizowane przez PSL przerwane ze względów organizacyjnych a Robert Biedroń zostaje oficjalnym kandydatem lewicy na urząd prezydenta RP.

"Sześciu króli" ze Szkłem Kontaktowym

Śpiewający kolędy Andrzej Duda paradował w orszaku, który przeszedł ulicami Warszawy z okazji święta Trzech Króli. Tymczasem PSL przypomina, że to dzięki staraniom ludowców ten dzień został dniem wolnym od pracy. Najważniejsze jednak jednak jest to, że 12 stycznia znowu zgra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, zapraszamy do licytacji naszych darów.

Gdzie jest Prezydent?

Zaczęła się zima, więc Prezydent gdzieś zniknął z przestrzeni publicznej. Gdzie jest i czy przebywa na narciarskich wakacjach? Jego rzecznik nie odpowiada wprost, więc coś może być na rzeczy.

Opuścić statek, czyli odwrót

Statek jeszcze nie zatonął, ale kapitan postanowił na wszelki wypadek ewakuować się wcześniej oddając ster partyjnych rządów (a w zasadzie możliwość przyszłego sterowania) w ręce Tomasza Siemoniaka.