Pieniędzy nie ma i nie będzie

Stanowisko Niemiec zostało już oficjalnie przedstawione: nie mamy co liczyć na reparacje. Jednak Arkadiusz Mularczyk się nie poddaje i zapowiada akcje, które mają uświadomić niemieckie społeczeństwo że te pieniądze nam się po prostu należą.

Siła kłamstwa

Antoni Macierewicz zarzuca naszej stacji kłamstwo. A co powie jeżeli na takowym przyłapie się jego samego?

Szok cenowy

Jesteśmy niezwykle wdzięczni prezesowi Obajtkowi za chronienie nas przed niższymi cenami. Dzięki niemu nie musieliśmy się zastanawiać co byśmy zrobili z tymi zaoszczędzonymi pieniędzmi przed świętami.

Tęczowy Sylwester Marzeń

Wojna, inflacja, wójt Orlenu czaruje z cenami paliw, brak pieniędzy z KPO, a partia 0,7% zajmuje się Sylwestrem w TVP. Pogratulować priorytetów.

Kierunek: czyściec

Premier do nieba się nie wybiera. Do piekła tym bardziej. Pozostaje więc w bardzo odległej przyszłości miejscówka w czyśćcu.

Lady szuka domu

2 letnia suczka, bardzo przyjacielska u lubiąca się przytulać. Piesek aktywny, lubiący spacery.Lubi głaskanie i pieszczoty. Szukamy domu bez innych psów i mogącego poświęcać uwagę.

Świąteczny apolityczny nastrój

Biskup Jędraszewski postanowił udowodnić w trakcie pasterki jak bardzo apolityczny jest Kościół Katolicki w Polsce. A potem wielkie zdziwienie, że młodzi ludzie masowo odchodzą od religii...

Nieufny prezes

Prezes Obajtek oburza się na media, że nie cytują w całości jego wypowiedzi. Głupi my powinniśmy spijać każde słowo spływające z ust prezesa.

Fuzja zmian

Odwieczne pytanie: ile paliwa za pensję kupi Polak a ile Niemiec doczekało się wreszcie rzetelnej odpowiedzi.

Cel! Pal!

Komendant Główny Policji postanowił sprawdzić jaki prezent dostał z wizyty w Ukrainie. Granatnik okazał się być działającą bronią, którą bez żadnej kontroli i sprawdzenia przywieziono do Warszawy.

Super Glapa!

Tomasz Trela mógł posłuchać zdania Suwerena na temat Prezesa NBP. Sądząc po wypowiedzi jest to osoba czerpiąca wiedzę o świecie z mediów rządowych.

Obrona przez atak

Minister sprawiedliwości woli atakować opozycję zamiast chwalić się swoimi sukcesami. Z tego można by wyciągnąć wniosek, że zapewne nie ma ich za dużo.

Alfik szuka domu

Alfik ma 3 lata,jest spem otwartym, szuka domu ciepłego w którym mogą być inne psy. Bez problemu akceptuje dzieci. 799 998 091 "Pomiechowskie Bezdomniaki”

Wielka ucieczka

Co zrobić jeżeli nie chce się odpowiedzieć na pytanie? Uciekać i to jak najszybciej.

Busola Kowalskiego

Janusz Kowalski sam jest sobie sterem, żeglarzem i okrętem. A do nawigowania po świecie polityki używa busoli która kieruje go na właściwe tematy.

Stały widz

Lubimy słuchać prof. Mariana Nogę, bo nie pudruje rzeczywistości i mówi prosto z mostu jak jest. A lubimy go tym bardziej, bo ogląda Szkło.

Zasadnicza różnica

Wreszcie, jeżeli chodzi o jakość, prześcignęliśmy w czymś Niemców. Nasze Patrioty są lepsze niż ich.