Pan premier pięknie mówi, tylko jakoś mało konkretnie.

Trzeba zachować dystans społeczny. W Szkle fotele ustawione są regulaminowo, 1,5 metra od siebie.

Braki w wyposażeniu służby zdrowia wylicza Szymon Hołownia, Władysław Kosiniak-Kamysz "do jasnej ciasnej" apeluje do rządu o konkretne działania a Grzegorz Markowski i Krzysztof Daukszewicz pokazują jak można twórczo "nudzić się" w domu.

Walka z koronawirusem trwa na wszystkich frontach, brakuje testów, maseczek ale pomysłowość naszych widzów i inicjatywy obywatelskie są nieposkromione.

Jak wyglądają wybory samorządowe podczas pandemii, jak poseł Jarosław Kaczyński widzi najbliższe wybory prezydenckie i Władysław Kosiniak -Kamysz, kótry przestrzega przed realnym niebezpieczeństwem. Na koniec wspaniały pies, który czeka na swój dom.

Sąsiad który pomoże, zapyta czy coś się stało i można na niego zawsze liczyć to prawdziwy skarb.

Szkoły są podobno przygotowane do nauczania na odległość. Pytanie tylko ile takich placówek edukacyjnych jest.

Kampania prezydencka ostro wyhamowała, niektórzy uważają że tylko Andrzej Duda ma wszelkie możliwości by ją prowadzić.

Wszystkim przyda się trochę oddechu i poczucia humoru, a to zapewnią Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk

Plutek jest psem z wypadku. Psiak potrafi bawić się zabawkami i bardzo szybko dostosowuje się do panujących warunków.

Trochę optymizmu i rozrywki w trudnych czasach w wykonaniu Katarzyny Kwiatkowskiej i Grzegorza Markowskiego. No i Pluto, który czeka na nowy dom.

Obok walki z pandemią koronawirusa toczy się kampania prezydencka bez wyborców, przedsiębiorcy i artyści apelują do rządu o pomoc finansową a widzowie Szkła Kontaktowego pokazują jak można spędzać czas w domu.

Informujemy, radzimy i przestrzegamy - jak zachować się w czasie pandemii żeby pozostać przy zdrowych zmysłach.

Stanisław Karczewski ewidentnie nie może pogodzić się z faktem, że nie jest już Marszałkiem Senatu. Dlatego w niemal każdej wypowiedzi próbuje wykazać jak bardzo jego następca nie radzi sobie z funkcją którą pełni.

Przed podłączeniem komputera do dodatkowego ekranu należałoby sprawdzić co na nim jest żeby nie musieć się potem wstydzić.

Wirus wymusza na kandydatach na prezydenta zmiany planów kampanijnych. Dlatego od teraz wielkie konwencje muszą ustąpić miejsca kameralnym spotkaniom.

Kontrole sanitarne na granicach, odwoływanie imprez masowych, w tym spotkań z wyborcami to środki, które mają zapobiec drastycznemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Gościnnie w Szkle Kontaktowym występuje Andrzej Duda, prezydent RP. Jeden posłów PiS porównuje go do Kazimierza Wielkiego a pani prezydentowa przemówiła ws. Polaków na wschodzie.

Uwielbia ludzi i przebywanie w ich towarzystwie. Okazuje to swoimi wielkimi wdzięcznymi oczami i wtula się, oczekując głaskania. Kiedy do nas trafił bał się opuszczać swój boks, od niedawna wychodzi na spacery i bardzo to lubi.

Kampania prezydencka w toku, tymczasem stażyści zostają zaskoczeni przez Katarzynę Kasię niespodziewana wizytą w studiu. Mimo szalejącego koronawirusa Władysław Kosiniak-Kamysz namawia do całowania dam w dłoń a Patryk Jaki okazuje się medioznawcą od lajfstajlu.

Nikt tak klarownie jak Jan Maria Jackowski nie wyjaśni problemów z którymi boryka się Prezydenta Andrzej Duda i opcji jakie przed nim stoją w sprawie dotacji dla mediów publicznych.

Gdzie najlepiej podpisać nowelizację ustawy o transporcie kolejowym? Oczywiście na peronie nieczynnej stacji PKP.

Władysław Kosiniak-Kamysz został tygrysem i raczej nic już tego nie zmieni. Kwestią do rozstrzygnięcia pozostaje, czy jest tygrysem dużym, czy też małym.

Co kraj to obyczaj, zasady higieny nie są jednakowe dla wszystkich. W Niemczech władza odmawia sobie wymiany uścisków dłoni, polski prezydent całuje urzędniczki po rękach. Rumieńców nabiera wyścig do fotela prezydenta, znacząca role zaczynają grac partnerzy życiowi kandydatów, pani Dudowa reprezentuje państwo milcząc - zapewnia rzecznik prezydenta.

Tygrys polskiej polityki należy do PSL, na imię mu Władysław i walczy o urząd prezydenta przy pomocy staropolskich przysłów. Andrzej Duda pociesz Polaków, że olej potaniał mimo, że ceny innych produktów poszły w górę no i jest 500+.

Wyluzowany dojrzały, 10-letni dżentelmen. Nosi modne umaszczenie marengo co sprawia, że wygląda dostojnie i poważnie ale to pieszczoch, który kocha zabawę i przytulanie.