Władysław Kosiniak-Kamysz jest z zawodu lekarzem. Postawił w sejmie diagnozę, czy słuszną?

Spontaniczne reakcje zgromadzonej publiczności nie zawsze są spontaniczne.

Zbigniew Ziobro zawsze ma rację i zna się na wszystkim także na energetyce odnawialnej. Czym zasłużyliśmy na takich polityków?

Jarosław Kaczyński wyzywa Donalda Tuska na pojedynek maratoński. Ciekawi jesteśmy wyniku. Lider Platformy trenuje od dawna a rządzący dość wygodnie rozsiadli się na swoich stołkach.

Na pytanie tak śmiał postawione w tytule odpowie niezawodny specjalista od łąki w Baranowie wiceminister Horała

Autorem dzisiejszej Myśli Dnia jest niezastąpiony Ryszard Petru. Zapraszamy do wsłuchania się, głębokiego namysłu i odpowiedzi na pytanie co autor miał na myśli.

To znamienne, że punktem odniesienia dla Jarosława Kaczyńskiego jest przeszłość słusznie miniona, za to pomysłów na przyszłość brak.

Nasza ulubiona minister Marlena "przede wszystkim" Maląg udzieliła Radomirowi Witowi jasnej i niezwykle konkretnej odpowiedzi. Więcej takich polityków!

Dzień Dziecka w Sejmie - brzmi jak plan? Marszałek Elżbieta Witek zadbała o najmłodszych gości ;-)

Wypowiedź w oryginale dotyczyła emerytur, ale wydaje się że pasuje do każdego tematu.

Radomir Wit przeprowadził z Piotrem Naimskim bardzo pogłębioną rozmowę dotyczącą energetyki

Rzecznik dyscyplinarny sędziów sądów powszechnych stara się przekonać odbiorców, że nie wie czym była kasta w ministerstwie sprawiedliwości.

Pies w średnim wieku i średniej wielkości. Za to ma bardzo nieprzeciętną urodą. Piękna budowa ciała, wspaniała półdługa sierść w kolorze marengo, sterczące uszy z pędzelkami, imponujący puszysty ogon.

Nie od dziś wiadomo, że przekaz słowny musi być wzmocniony, np o amerykański komponent wojskowy.

Poseł Mariusz Kałużny z Solidarnej Polski jak lew bronił swojego szefa - Zbigniewa Ziobry. Myślicie, że stanie się pupilkiem ministra sprawiedliwości?

Zastanawialiście się kiedyś co robi polska opozycja, kiedy jedzie do Berlina i do Brukseli? My też nie. Za to na pewno za nas myślał o tym Michał Wójcik z Solidarnej Polski.

Przedterminowe wybory? A co z frekwencją? Na te pytania odpowiadał wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel.

Mateusz Morawiecki nie może się zdecydować czy należy potępić samolubnych informatyków czy też się nimi przechwalać.

Marlena Maląg przede wszystkim tłumaczy przede wszystkim wypowiedź premiera w której przede wszystkim odniósł się do Norwegów przede wszystkim.

Goście programu "Kawa na Ławę" Konrada Piaseckiego złożyli przed emisją pewną obietnicę. Problem w tym, że wytrzymali w niej... 14 minut.

Najbliższe wybory w 2023 roku? Teoretycznie tak, a praktycznie to Krzysztof Sobolewski ma inną propozycję.