Humory dopisują

Co tak rozśmieszyło marszałek sejmu podczas powoływania komisji ds. pedofili?

Pojednanie, a praktyka

Jak w praktyce wygląda wezwanie prezydenta do ogólnonarodowej zgody pokazał minister Jan Krzysztof Ardanowski dziennikarzowi naszej stacji

Coś za coś

Jakie korzyści, poza spełnionym obywatelskim obowiązkiem, można uzyskać głosując w wyborach?

Pierwsze skrzypce kampanii

Niekwestionowanym liderem kampanii Andrzeja Dudy jest premier Mateusz Morawiecki, którego przemówienia porywają tłumy

To nie jest tak jak myślisz

Pan prezydent Andrzej Duda ma ostatnio ciekawy sposób komunikacji, najpierw coś mówi, a potem tłumaczy, jednak tego nie powiedzał

Uderzenie w kandydata

Nikt tak nie promuje Rafała Trzaskowskiego jak Mateusz Morawiecki. Praktycznie każde swoje wystąpienie poświęca kandydatowi Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta.

Opiekuńcza Gaja szuka domu

Jest grzeczna, idealnie łagodna, posłuszna i czysta. Świetnie sprawuje się w domu. Jest to sunia o wybitnie rozwiniętym zmyśle opiekuńczym, instynktownie broni słabszych. Gaja wymaga sporej dawki ruchu, kocha spacery, jej rodzina powinna także lubić aktywne życie.

Wyjście z szafy

Wybory toczą się o naprawdę wysoką stawkę skoro sam Antoni Macierewicz, znany z tego że znika w trakcie kampanii, postanowił czynnie wesprzeć Andrzeja Dudę.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Mogłoby się wydawać, że politycy zapomnieli o wirusie i spotykają się z wyborcami bez większych zabezpieczeń. Namawiają też do tłumnego udziału w wyborach, bo wirus (podobno) jest w odwrocie.

Warszaffka

Prezydent Duda jednym zdaniem obraził mieszkańców Warszawy i Krakowa

Czeki wyborcze

Nie mamy wątpliwości, że takie czeki dostaną wszystkie gminy w Polsce...

Wieczór nadziei i smutku

Wieczór wyborczy kończy się zwykle tym, że wszyscy wygrali. Tym razem jednak była radość, nadzieja i smutek

Czytanie z twarzy kandydatów

Kandydaci do urzędu prezydenta na ostatniej prostej w podsumowaniu wydarzeń dnia przygotowanym przez satyryków Michała Kempę i Wojciecha Fiedorczuka.

Odlot

Prezydent Andrzej Duda poleciał za "Wielką wodę" z wielkimi nadziejami i wielkimi oczekiwaniami.

Kto czyim dzieckiem jest?

Czy Rafał Trzaskowski jesT dzieckiem Donalda Tuska? Jeśli tak to czy Mateusz Morawiecki jest jego bratem?

Gromowładni

Co się stanie kiedy podczas wiecu wyborczego polityk usłyszy nadchodzącą burzę? Postanowi ją wykorzystać do swojej kampanii.

Ściśle tajne

Nie dowiemy się ile Poczta Polska zapłaciła za organizację wyborów, bo jest to tajne mimo, że są to nasze wspólne, publiczne pieniądze.

Inwazja kandydatów

Poznajemy chętnych do objęcia funkcji prezydenta Polski, analizujemy wynik spotkania pretendentów w studiu telewizji państwowej i pławimy się w obietnicach wyborczych. Tymczasem po Polsce pielgrzymuje Antoni Macierewicz, który zawsze ma dla nas miłe słowo.

Parasol bezpieczeństwa

Kiedy pogoda jest nieprzewidywalna warto mieć ze sobą parasol lub osobę, która we właściwym momencie będzie wiedziała co z nim zrobić.

Dżem changer

Polityk w czasie kampanii musi być przygotowany na każde pytanie...

Niewidomy, łagodny senior

Ten wspaniały, dostojny pies całym sercem ufa, że los pozwoli mu jeszcze cieszyć się upragnionym domem. I być jeszcze przyjacielem dobrego, opiekuńczego człowieka. Willi jest niewidomy, tracił wzrok stopniowo, wskutek latami nieleczonej jaskry.

Walka wyborcza

Kandydaci prześcigają się na pomysły, jak urozmaicić swoją kampanię.

Obrazy kampanii

Kampania trwa,politycy ruszyli w teren, a tam trzeba odpowiadać na trudne pytania.

Obojętność

Jadwiga Emilewicz wyruszyła zdobywać głosy dla Andrzeja Dudy na poznańskie targowisko. Spotkała się z głosami podziwu i krytyki, pozostała obojetna wobec potrzebującej pomocy starszej kobiety. Czyżby hasło PiS #łączy nas polska nie dotyczyło najbardziej potrzebujących?

Polska wspólna, czy Polska "bez"?

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski wiecują w całej w Polsce. Podobnie Szymon Hołownia i Robert Biedroń. Tymczasem Władysław Kosiniak-Kamysz jest na rybach. To jednak wędkowanie "wyborcze".