Ta kwestia nurtuje nas od pewnego czasu, czy w trakcie nadciągających wyborów będzie obwiązywała znana nam do dziś arytmetyka.

Lider Lewicy zadaje ważne pytanie, ile jest wart Jarosław Kaczyński?

Prezes lubi używać trudnych słów, zwłaszcza tych które już kiedyś wprowadzi do dyskusji publicznej. Ale zanim się coś powie, to trzeba wczeniej przećwiczyć jak to prawidłowo wymówić.

Nad nerwami trzeba umieć panować zwłaszcza kiedy jest się wicemarszałkiem Sejmu.

Niepotrzebnie martwi na inflacja o wszystko przez to , że nie oglądamy reklam i kupujemy za mało pietruszki. Główny sejmowy specjalista od szeptuch wam to wszystko wyjaśni.

Adam Glapiński prognozuje szczyt inflacji a to oznacza, że wiele z jego słów zapewne się nie sprawdzi.

Prezes lubi w swoich wypowiedziach wtrącać trudne słowa, choć czasem byłoby lepiej gdyby ich nie używał.

Andrzej Duda po raz kolejny udowadnia, że tytuł Mistrza Pauzy Polskiej wymyślony przez naszych widzów należy mi się w stu procentach.

Pan Wąsik wygląda na bardzo zadowolonego z siebie. Ciekawe czy będzie równie zadowolony jak inne grupy zawodowe wyjdą na ulice?

Taktyka negocjacyjna Solidarnej Polski z Unią Europejską wyłożona w prostych słowach przez jednego z najwybitniejszych jej przedstawicieli. Ciekawi jesteśmy kto skruszeje wcześniej

Andrzej Zybertowicz jest pod wrażeniem majestatu Prezesa, co publicznie udowadnia.

Prezes poczuł się w obowiązku poświęcić kilka zdań problemowi alkoholu. Demografia leży, bo kobiety które sięgają do przedwcześnie do alkoholu nie będą miały dzieci.

Poseł który jest znany z tego, że w swoich wystąpieniach nie używa interpunkcji, zaprasza na wojskowe gry terenowe i maskowanie - czyli 11 listopada z Wojskiem Polskim.

Ministerstwo Edukacji i Nauki wykłada karty na stół bez kuratorów nie ma patriotyzmu. PiS serwuje naszym dzieciom nie tylko czarny piątek ale prawdziwe czasy ciemnoty

Czasem najlepiej sytuację w naszym kraju można podsumować zrezygnowanym machnięciem ręki.

Solidarna Polska dwoi się i troi, po nocach nie śpi i wymyślając chwytliwe powiedzonka, ale jak nie idzie, to nie nie idzie.

Można spierać się na argumenty i programy, ale kiedy dochodzą do tego wątki osobiste i uwagi dotyczące wyglądu to zawsze jest to bardzo słabe i nie na miejscu.