Nie ma to jak Prezes

Dojrzały indywidualista o duszy kota. Sam lub decydować o tym co robi. Potrzebuje cierpliwości i czasu żeby zbudować zaufanie ale kiedy już zaufa jest najwierniejszym przyjacielem.

Mistrz jest jeden

Opozycja buduje wspólnotę konkurując ze sobą, Mateusz Morawiecki apeluje o zaprzestanie nieładnych komentarzy a Kosiniak-Kamysz wypomina premierowi kolumbijski węgiel. Tymczasem dziennikarze Trójki protestują w obronie niezależności radia.

ZaKazik?

Tajemnicza sprawa w radiowej Trójce, przygotowania do nowych wyborów prezydenckich, rozliczenia tych, które się nie odbyły i ratowanie polskich przedsiębiorców w wykonaniu Mateusza Morawieckiego. Do tego bezcenne głosy telewidzów.

Nowe wybory, nowy kandydat

Rafał Trzaskowski zamiast Małgorzaty Kidawy-Błońskiej kandyduje na prezydenta RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Ze swojej funkcji prezesa Sądu Najwyższego rezygnuje też Kamil Zaradkiewicz. Ze Szkła Kontaktowego nikt na razie nie rezygnuje.

Przejęcie inicjatywy

Praca na odległość niesie ze sobą różne niespodzianki. Kiedy nie ma kontaktu z prowadzącym, program muszą przejąć jego goście.

Ofensywa doktora Karczewskiego

Stanisław Karczewski przestał był wicemarszałkiem Senatu i teraz będzie miał więcej czasu na wykonywanie zawodu chirurga. Senator czując wewnętrzną potrzebę by wrócić do szpitala nie rezygnuje jednak z polityki. Przeciwnie, zapowiedział że będzie jeszcze bardziej ofensywny niż dotychczas.

Wychylony w przyszłość

Dzięki wielu ćwiczeniom Jarosław Gowin ma nie tylko giętki kręgosłup, co często zarzuca mu opozycja, ale zyskał właśnie nową umiejętność: wychylania w przyszłość.

Hołownia - czyli kto?

Szymon Hołownia wystąpił na konferencji prawdopodobnie w trzech postaciach i nie wiadomo w tej chwili do końca którą z nich jest na pewno.

REX

Ten 4-letni, średniej wielkości pies będzie wspaniałym członkiem każdej rodziny, która lubi spacery i zabawę.

Wieczór wyborczy

Wybory były, ale ich nie było. Szkło się odbyło,ale czy się odbyło?

"Domniemany zerowy wynik wyborów"

Surrealistyczna rzeczywistość polityczna przeraza Tomka Jachimka ale uspokajają go przedstawiciele władzy. Wybory są ale się nie odbędą, karty do głosowania wydrukowane ale nie wiadomo kto za nie zapłaci tymczasem wzburzeni przedsiębiorcy protestują w Warszawie.

Wina Gowina?

Wybory są ale się nie odbędą - takie zjawisko wymyślili polscy politycy i jest to ewenement na skalę światową. Termin głosowania "kopertowego" pozostaje nieznany.

Kwarantanna kart wyborczych

Jaka jest różnica między książką a kartą wyborczą? Ta pierwsza powinna przeleżeć w kwarantannie do dwóch tygodni, karta - najwyżej dobę. Papier papierowi nierówny?

Bursztyn szuka domu

Bursztyn to wesoły trzyletni piesek, podopieczny Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt. Lubi inne psy, ruch, a przede wszystkim ludzi. Kontakt w sprawie adopcji: 730 462 122

Będą, czy nie będą?

Trwa kolejny polityczny odcinek serialu o wyborach prezydenckich. Akcja nie posunęła się zbytnio do przodu, główni bohaterowie dalej nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie kiedy wybierzemy Prezydenta, a czasu na podjęcie wiążących decyzji jest coraz mniej.

Gadżety kampanii

Politycy podczas spotkań ze swoimi sympatykami dostają od nich przeróżne gadżety. Ci najodważniejsi pozują z nimi przed kamerami.

Koniec pewnej epoki

Kadencja Małgorzaty Gerdsorf dobiegła końca. Jaki charakter teraz będzie miał sąd najwyższy?

Premier ratuje przedsiębiorców?

Szef PKW mówi, że nie da się w maju przeprowadzić wolnych, powszechnych i tajnych wyborów a w-ce minister sprawiedliwości twierdzi, że jest inaczej. Prezydent pozuje w sadzie a premier Morawiecki deklaruje, że chce uratować wszystkie przedsiębiorstwa przed bankructwami.

Prezydent i susza

Andrzej Duda i jego występy w sprawie suszy zdominowały Szkło Kontaktowe. Trwa też szklany festiwal piosenki, śpiewają widzowie i redaktorzy programu. W Sejmie cały czas toczy się batalia o majowe wybory prezydenckie.

Śpiewające Szkło Kontaktowe

Z okazji urodzin Grzegorz Markowskiego w Szkle Kontaktowym doszło do wokalnych popisów Katarzyny Kwiatkowskiej i Tomasza Sianeckiego.

Operacja "wybory" trwa

Andrzej Duda obiecuje, że nie sprywatyzuje służby zdrowia mimo że nikt nie chce jej prywatyzować. Jarosław Gowin udaje się do prezydenta na rozmowy ostatniej szansy w sprawie przełożenia wyborów. Tymczasem Jacek Sasin zapewnia, że Polska jest doskonale przygotowana do wyborów korespondencyjnych.

Przemyślenia Pana Antoniego

Antoni Macierewicz wrócił po dłuższej nieobecności i postanowił podzielić się przemyśleniami dotyczącymi epidemii oraz dezinformacji. Teraz już wiadomo, kto za co odpowiada.

"Jest jak bomba", czyli poznajcie Rysię :)

Ryszarda to pani w średnim wieku, która ma w sobie mnóstwo energii. Swoim wigorem zaskoczyłaby niejednego młodego psiaka. Potrafi się odnaleźć się w każdej sytuacji, uwielbia ludzi oraz inne zwierzęta, w tym koty. Szuka domu który nie tylko da jej miłość, ale dorówna jej swoją energią. Rysia jest podopieczną Fundacji Chata Zwierzata. Kontakt w sprawie adopcji: 510-467-810.

Mistrzowie drugiego planu

Mistrza drugiego planu nie zawsze widać, tym razem dało się usłyszeć jedynie głosy panów którzy usiłowali zagłuszyć konferencję Roberta Biedronia.

Plany na przyszłość

"Odmrażanie" Państwa wykonywane jest etapami, jednak rząd nie wskazuje jak na razie konkretnie kiedy kolejne dziedziny gospodarki wrócą do normalnej pracy.