Senator Bogdan Zdrojewski zgłosił śmiały pomysł dofinansowania dla Szkła Kontaktowego. Elżbieta Witek ogłasza termin wyborów, które rozwiążą problem "mieszkańca Pałacu Prezydenckiego" - twierdzi Małgorzata Kidawa-Błońska.

Gdzie w telewizji jest misja publiczna? Senator Bogdan Zdrojewski nie ma wątpliwości, że znajdziemy ją w Szkle Kontaktowym a nie w TVP. W związku z tym powinniśmy otrzymać 2 miliardy złotych z Budżetu Państwa. Czy tak się stanie?

Paweł Juszczyszyn "brnie w to samo, (...) występuje jako celebryta" dlatego spotkała go kara ze strony Izby Dyscyplinarnej.

Prezydent Francji otwarcie mówi, że nie podoba mu się to co polski rząd próbuje zrobić z wymiarem sprawiedliwości. Mateusz Morawiecki zapewnia, że lepiej zna się na wartościach europejskich. Nie wiemy kto kogo uczył posługiwać się widelcem podczas oficjalnego obiadu. Jednak hitem tego programu jest wystąpienie Jacka Kurskiego.

Beata Kempa, wybitna posłanka do europarlamentu twierdzi, że wyjście z Unii Europejskiej to pomysł opozycji. Katarzyna Kwiatkowska ma propozycje odpowiadającą strategii Andrzej Dudy, który nie zgadza się na obce języki. Robert Biedroń zaś zamienia procenty na pszczyńską kranówkę.

Wielka Brytania opuściła Unię Europejska, kto będzie następny?

Sędzia Sądu Najwyższego cytujący Krzysztofa Kononowicza, tego jeszcze nie było.

W tym pikantnym, według polityków programie, pokazujemy Andrzeja Duda. Prezydent RP ale także mistrz stund-upu, który tym razem zaszczyca żartem kolejarzy. Tymczasem lewica wyjaśnia na czym polega"nowy level bezczelności" w polskim sądownictwie a Grzegorz Markowski przeprowadza pierwszy w tym roku wywiad ze śniegiem.

Zbigniew Ziobro "w geście dobrej woli" proponuje kompromis pani komisarz Verze Jurovej. Andrzej Duda zaczyna ocieplać swój wizerunek a nuncjusz apostolski chwali polski Senat. Tymczasem Ryszard Czarnecki zostaje przyłapany na kłamstwie.

Nowy przewodniczący Platformy Obywatelskiej przedstawił priorytety na najbliższe miesiące. Pracy jest dużo, a stawka większa niż kiedykolwiek.

Realizując hasło "rodzina swoim" zapraszamy na debiut braci Jachimków. To pierwszy raz Tomasz Jachimka w roli redaktora prowadzącego program. Szymon Jachimek pierwszy raz występuje jako komentator w Szkle Kontaktowym. Jachim brothers zapraszają na przegląd najbardziej osobliwych wydarzeń dnia.

Urocza dojrzała psia dama na swą emeryturę została pozbawiona domu i bezpieczeństwa. Świat się zawalił pod jej łapkami. Nie mogła uwierzyć, że jest zdana na zły los i nikt jej nie pomoże.

Twarde prawo, lecz prawo. To stara rzymska zasada uznawana przez wieki, do czasu...

Na sukces Szkła pracuje wiele osób, raz na jakiś czas jest okazja żebyście nas zobaczyli.

Wojciech Zimiński Prezydentem jeszcze nie jest, ale postanowił wygłosić orędzie do Narodu.

Mamy dla Was prezent, nowy wiersz Krzysztofa Daukszewicza. Futurystyczny, ale może nie do końca.

Borys Budka wie jak robi się telewizję, wie co jest potrzebne by dobrze wyjść przed kamerą.

Podróż sędziego Juszczyszyna do Warszawy może już być jedynie podróżą turystyczną. Sejm nie pokaże list do KRS, bo cofnięto sędziemu delegację.

Leszek Miller ciągle w formie. Znowu udało mu się stworzyć maksymę wartą zapamiętania. Plecomówca Ryszard Terlecki nie pamięta kim jest Banaś ale Szkło Kontaktowe spieszy z pomocą i przypomina.

Jak przemawia Andrzej Duda to milkną nawet świerszcze. Na przegląd wiekopomnych fragmentów polityków zapraszają Wojciech Zimiński i Wojciech Fiedroczuk. Kandydat na fotel prezydenta Robert Biedroń też szlifuje zdolności oratorskie ale do Andrzeja Dudy jeszcze mu daleko, oceńcie sami.

Mały, młody elegancik w garniturku, białej koszuli i skarpetkach. To łagodny, subtelny pies o bardzo komunikatywnej naturze, lubiący pieszczoty i zawsze na nie gotowy. Prześlicznie chodzi na smyczy, na spacerach jest ciekawy świata i otwarty na poznawanie różnych nowinek.

Prezydent lubi krzyczeć podczas swoich wystąpień. A jeżeli dodamy do tego gestykulację to można odnieść wrażenie, że Andrzej Duda jest zawodowym dyrygentem.

Jarosław Kaczyński po dłuższej nieobecności postanowił podzielić się przemyśleniami dotyczącymi suwerenności i niepodległości Polski. Wszystko z troską o to, by odeprzeć nowy zamach.