Ciężarówka zderzyła się z dostawczym renault. Nie żyje 30-latek

Aktualizacja:
wypadek
wypadek
Robert Pala | Czas Ostrzeszowski
Robert Pala | Czas OstrzeszowskiPolicja bada okoliczności zderzenia

Ciężarówka zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z renault. Kierowca samochodu dostawczego z połamanymi nogami i innymi licznymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie zmarł.

W Rogaszycach (pow. ostrzeszowski) ciężarówka zderzyła się z dostawczym renault. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 11.

- Ze wstępnych informacji wynika, że 48-letni kierowca ciężarówki z naczepą nie zachował bezpiecznej odległości między poprzedzającymi go autami i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z prawidłowo jadącym renault - poinformował asp. Sztab. Mariusz Tomczak z ostrzeszowskiej policji.

30-latek z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Miał złamania otwarte nóg i liczne obrażenia wewnętrzne. Niestety lekarzom nie udało się go uratować.

Utrudnienia

Kierowcy, którzy planują przejeżdżać przez Rogaszyce, muszą uzbroić się w cierpliwość. A to dlatego, że w miejscu wypadku droga krajowa nr 11 jest zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godz. 16. Policjanci kierują kierowców w kierunku miejscowości Syców

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa/gp / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: Czas Ostrzeszowski | Robert Pala

Pozostałe wiadomości