Polska

Nocna bójki w Gdyni. Nie żyje jedna osoba

Polska

Google EarthW wyniku nocnej bójki w Gdyni zmarł 22-latek

Jedna osoba zmarła w wyniku bójki, do jakiej doszło minionej nocy w śródmieściu Gdyni około godziny trzeciej - powiedział rzecznik gdyńskiej policji komendant Krzysztof Kuśmierczyk. Policja zatrzymała drugiego uczestnika bójki.

Jedna osoba zmarła w wyniku pobicia ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło ok. godziny 3 w nocy z piątku na sobotę - poinformował w sobotę rano rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, kom. Krzysztof Kuśmierczyk.

Biło się kilka osób

Jak dodał, "prokuratura i policja pracują nad tą sprawą". Zaznaczył, że nie zna szczegółów zdarzenia i odesłał do prokuratury.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia ale dla dobra postępowania nie udziela więcej informacji.

O zdarzeniu jako pierwsze poinformowało RMF FM, które podaje, że podczas bójki kilku osób w pobliżu jednego z lokali niedaleko Skweru Kościuszki jeden z mężczyzn stracił równowagę i przewrócił się. Mimo udzielonej pomocy nie udało się go uratować. RMF FM podaje, że zmarły to 22-letni Dawid, G. Kuśmierczyk potwierdził nam, że w sprawie zatrzymano jedną osobę, 22-letniego Dawida S.

Jak twierdzi Daniel Stenzel, reporter TVN24, na Skwerze Kościuszki jest bardzo dużo kamer monitoringu, więc śledczy nie powinni mieć problemów z ustaleniem szczegółów tragicznych wydarzeń.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: mnd\mtom/eŁKa / Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości