TVN24 | Kraków

Tragedia w bloku w Tarnowie. Nie żyje siedmioletni chłopiec, dwoje dorosłych z ranami ciętymi i kłutymi

TVN24 | Kraków

Autor:
wini/gp
Źródło:
TVN24 Kraków
Tragedia w Tarnowie. Nie żyje dziecko, dwoje dorosłych jest rannych
Tragedia w Tarnowie. Nie żyje dziecko, dwoje dorosłych jest rannychTVN24
wideo 2/7
TVN24Tragedia w Tarnowie. Nie żyje dziecko, dwoje dorosłych jest rannych

Tarnowska policja dostała zgłoszenia o awanturze w jednym z bloków. Na miejscu funkcjonariusze zastali rannych – dwoje dorosłych i dziecko. Życia siedmioletniego chłopca nie udało się uratować. Dwoje dorosłych trafiło na oddział ratunkowy szpitala im. św. Łukasza w Tarnowie. Jak przekazał we wtorek po południu w rozmowie z TVN24 rzecznik placówki, mężczyzna i kobieta zostali przywiezieni przytomni. Trwa diagnostyka.

Do tragedii doszło w bloku przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie (Małopolska). Wstępne informacje o zdarzeniu potwierdził Paweł Klimek, oficer prasowy tamtejszej policji.

Jak przekazał, do dyżurnego wpłynęły we wtorek rano trzy zgłoszenia dotyczące awantury. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali przed budynkiem 28-latka z ranami kłutymi, który został zabrany do szpitala. W jednym z mieszkań znajdowała się kobieta z podobnymi obrażeniami oraz ranne dziecko. 27-latka trafiła do szpitala, życia kilkuletniego dziecka nie udało się uratować.

Mężczyzna wyskoczył z balkonu

- O godzinie 9.15 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące awantury domowej w bloku przy ulicy Krakowskiej w Tarnowie. Na miejsce skierowano patrole policji oraz karetki pogotowia. Policjanci, którzy podjęli interwencję, zobaczyli, że z balkonu wyskoczył mężczyzna. Był ranny, został doprowadzony do radiowozu, a następnie do karetki pogotowia. W budynku w mieszkaniu na trzecim piętrze była kobieta, która również mocno krwawiła, miała rany cięte i kłute – powiedział Klimek. Dodał, że 27-latka znajdowała się w mieszkaniu sąsiadki.

Jak zaznacza rzecznik, zgłoszenie dotyczyło również interwencji wobec dziecka. – Na miejscu w mieszkaniu na drugim piętrze pojawili się ratownicy i udzielili pierwszej pomocy, niestety mimo ich wysiłków dziecko zmarło. To siedmioletni chłopczyk, obywatel Ukrainy – uzupełnia policjant.

Jak przekazał rzecznik tarnowskiej policji, wszystkie trzy osoby noszą to samo nazwisko. Kobieta oraz siedmioletni chłopiec mieszkali w bloku przy ulicy Krakowskiej.

Tragedia w bloku w TarnowieTVN24

Szpital: trafili do nas przytomni

Jak mówił we wtorek po południu na antenie TVN24 Damian Mika, rzecznik tarnowskiego szpitala im. Św. Łukasza, dwie dorosłe osoby trafiły na tamtejszy oddział ratunkowy. - Oboje trafili do nas przytomni. Mężczyzna po upadku z drugiego piętra z wielonarządowymi uszkodzeniami ciała, kobieta z licznymi ranami, które w pierwszej kolejności zostały zaopatrzone - przekazał rzecznik.

Dodał, że trwa diagnostyka.

Rzecznik tarnowskiego szpitala o stanie zdrowia rannych w wyniku awantury w bloku
Rzecznik tarnowskiego szpitala o stanie zdrowia rannych w wyniku awantury w blokuTVN24

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Do tragedii doszło w Tarnowie.Mapy Google

Autor:wini/gp

Źródło: TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości