TVN24 | Katowice

"Z zemsty podpaliła samochód sąsiadki", użyła do tego zmywacza do paznokci

TVN24 | Katowice

Autor:
MAK/gp
Źródło:
Policja Śląska/ TVN24
Policja zatrzymała 34-latkę, która podpaliła samochód sąsiadki
Policja zatrzymała 34-latkę, która podpaliła samochód sąsiadkiKPP Myszków
wideo 2/4
KPP MyszkówPolicja zatrzymała 34-latkę, która podpaliła samochód sąsiadki

Młotkiem wybiła szybę w aucie, wnętrze polała zmywaczem do paznokci i podpaliła. Wezwała jednak pomoc, ponieważ bała się, że ogień rozprzestrzeni się na budynki należące do jej matki. 34-latka była pijana. Przyznała się do zniszczenia samochodu swojej sąsiadki.

Wszystko działo się we wtorek w Myszkowie (Śląskie). Policja dostała zgłoszenie, że na jednej z posesji przy ulicy Kościelnej płonie audi A4. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, straż pożarna dogaszała już pożar.

- Obok miejsca zdarzenia mundurowi zauważyli przyglądającą się akcji 34-leatkę. Kobieta oświadczyła, że to ona z zemsty podpaliła samochód sąsiadki, ponieważ była z nią skonfliktowana. Auto spłonęło całkowicie - informuje Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

Wybiła szybę, wnętrze samochodu polała zmywaczem do paznokci i podpaliłaKPP Myszków

Grozi jej do pięciu lat więzienia

Kobieta została zatrzymana, trafiła do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że miała prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

- Podczas przesłuchania przyznała się do winy i tłumaczyła, że będąc pod wpływem emocji, postanowiła zemścić się na 29-letniej sąsiadce. Chwyciła za młotek, wybiła nim szybę w samochodzie, a następnie wnętrze samochodu polała zmywaczem do paznokci i podpaliła - przekazali policjanci.

34-latce grozi teraz do pięciu lat więzienia.

34-latka podpaliła samochód sąsiadkiKPP Myszków

Autor:MAK/gp

Źródło: Policja Śląska/ TVN24

Źródło zdjęcia głównego: KPP Myszków

Pozostałe wiadomości