Wpadł w poślizg, uderzył w bariery, sunął na boku, wylądował w rowie

[object Object]
Kierowca jaguara ściął barierki i znakKontakt24
wideo 2/6

Najpierw biały jaguar pędzi, wyprzedzając inne pojazdy, po chwili uderza w bariery, przecina sąsiedni pas i ląduje w rowie. Nagranie tej niebezpiecznej sytuacji otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak widać na filmie, sytuacja miała miejsce podczas ulewy, która znacznie pogarszała warunki na drodze.

- Nadmierna prędkość w złą pogodę - komentuje nagranie pan Tomasz, autor filmu. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 81 w Drogomyślu (Śląskie) w sobotę po południu.

Dostał mandat

Kierowca jaguara prawdopodobnie wpadł w poślizg i stracił panowanie nad pojazdem. Po chwili wybił się w powietrze na barierach energochłonnych oddzielających pasy, skasował znak drogowy, sunął na boku po przeciwległym pasie, wreszcie wylądował w rowie.

- Nie mogliśmy się zatrzymać w tym momencie, ale kilometr dalej stał radiowóz i podjechaliśmy do niego, żeby zgłosić tę sytuację – zaznacza pan Tomasz.

Jak przekazała redakcji Kontaktu 24 policja, nikt nie został poszkodowany. - Zgłoszenie otrzymaliśmy po godzinie 15. Kierowca był trzeźwy, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Mężczyzna został ukarany mandatem wysokości 300 złotych - powiedział asp. Krzysztof Pawlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie

Autor: wini/b / Źródło: TVN24 Kraków / Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości