Seks na godziny u Batmana

 
Eden MotelTrzy godziny w "motelu miłości" Eden jak w domu Batmana

Lustro w kształcie nietoperza, łóżko z logo Batmana, ściany imitujące skalną pieczarę i czterokołowy pojazd nawiązujący do Batmobilu, jakim poruszał się komiksowy bohater – to atrakcje motelu Eden na Tajwanie. Ten "motel miłości" jako pierwszy na świecie oferuje pokoje w stylu Batmana.

Eden to typowy "motel miłości", w którym pary mogą się zatrzymać na kilka godzin, niekoniecznie poszukując noclegu. Takie miejsca to tradycja krajów azjatyckich, w latach 70. XX wieku zapoczątkowana przez Japończyków.

Eden Motel, który znajduje się w Kaohsiung, jednym z głównych miast Tajwanu, nad Morzem Południowochińskim, poszedł dalej. Proponuje pokoje tematyczne – w tym ten najsłynniejszy, inspirowany kultowym komiksowym bohaterem: Batmanem.

 
W pokoju stoi m.in. wersja Batmobila w roli sofy (fot. Eden Motel) 

- Za wzór w wystroju pokoi wzięliśmy głośny film "Batman i Robin", który w Hollywood nakręcił Joel Schumacher. Czegoś takiego nie znajdziecie nigdzie indziej – mówi "Boise Weekly" Ann Shu z Eden Motel.

To propozycja głównie dla młodych Tajwańczyków, którzy wciąż mieszkają z rodzicami i nie mają gdzie spotykać się na randki.

Seksowna bielizna w pakiecie

Jak podaje "The Independent", w motelu jest klimatyczna kolorystyka, tematyczne gadżety i akcenty wykonane z wielkim pietyzmem. Są lustra w kształcie nietoperza, ściany zaaranżowane tak, aby imitowały skalną pieczarę, łóżka z logo Batmana i plakaty z filmu. A także mały czterokołowy pojazd nawiązujący do środka lokomocji, jakim poruszał się komiksowy Mroczny Rycerz, który tutaj służy jako sofa. W każdym pokoju jest też jacuzzi i wiszący nad nim telewizor, gdzie pokazywany jest film z Batmanem.

 
W pokoju Batmana jest też jacuzzi z telewizorem, w którym wyświetlany jest film "Batman i Robin" (fot. Eden Motel) 

- Za trzy-cztery godziny trzeba zapłacić 40-60 dolarów. W cenę wliczony jest masaż z nawilżaniem ciała, seksowna bielizna i inne erotyczne atrakcje – reklamuje Ann Shu.

Motel ma 46 pokoi, wśród których są też inne tematy przewodnie, np. pokój więzienny z kajdankami i pokój inspirowany japońskimi komiksami, w którym ściany pokryte są muralami erotycznej mangi.

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Eden Motel

Pozostałe wiadomości