Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zderzenie dwóch aut w alei Armii Ludowej. "Kierowca miał ponad dwa promile"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKolizja dwóch aut w alei Armii Ludowej

Zakorkowana Trasa Łazienkowska. Ogromne utrudnienia w kierunku Grochowa po zderzeniu dwóch aut w alei Armii Ludowej. Jak podaje policja, jeden z kierowców miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Dwa samochody osobowe zderzyły się w alei Armii Ludowej na wysokości siedziby Głównego Urzędu Statystycznego. - Auta zablokowały jezdnię, jedno z nich stoi w poprzek ulicy - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Jak dodaje, są spore utrudnienia w kierunku Pragi. - W piątkowy wieczór, kiedy jest natężony ruch, oznacza to spore korki - zaznacza.

Policja potwierdza informację o utrudnieniach. - Do zdarzenia doszło tuż przed 18 - informuje Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Zderzyły się osobowy opel i volkswagen, za którego kierownicą siedział nietrzeźwy mężczyzna. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie - przekazuje policjant. I dodaje, że w sprawie będzie wszczęte dochodzenie.

Nasz reporter, który jest na miejscu, ocenił, że mężczyzna w trakcie badania miał problem, by samodzielnie utrzymać się na nogach. - Kierowca został zakuty w kajdanki - przekazuje Węgrzynowicz. Dodaje, że utrudnienia potrwają do czasu, aż holownik zabierze z jezdni rozbite samochody.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl