Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

"Auto całe w ogniu" na S2

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Pożar auta na węźle S2 i Puławskiej
Pożar auta na węźle S2 i Puławskiej Krzysztof, Kontakt 24
wideo 2/2
Krzysztof, Kontakt 24Pożar auta na węźle S2 i Puławskiej

Rano doszło do pożaru auta na węźle S2 i Puławskiej. - W akcji gaśniczej uczestniczyło siedmiu ratowników - podała straż pożarna. Informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Do pożaru doszło dziś przed 9 rano na węźle S2 i Puławskiej. Kompletnie spłonęło auto Renault Megane. Straż pożarna pojawiła się o 9.05, kiedy auto stało już całe w ogniu" - napisał do redakcji Kontakt 24 Krzysztof. Jak zaznaczył, pożar spowodował utrudnienia na trasie dla kierowców skręcających w ulicę Puławską w stronę Piaseczna.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Straż pożarna potwierdziła informacje o zdarzeniu. - Tuż przed godziną 9 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze auta w alei Legionów na zjeździe z trasy S2 w kierunku Piaseczna. Paliło się renault megane, w środku nikogo nie było i nikt nie został poszkodowany - podał Piotr Rżysko.

Dodał, że na miejsce wysłane zostały dwa zastępy, czyli siedmiu ratowników. - Sytuacja jest już opanowana - zaznaczył strażak.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Krzysztof, Kontakt 24

Pozostałe wiadomości