Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja z udziałem miejskiego autobusu na Targówku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plDoszło do kolizji autobusu z innym pojazdem

Autobus miejski zderzył się z innym pojazdem na skrzyżowaniu Naczelnikowskiej i Radzymińskiej. Jak uspokaja Zarząd Transportu Miejskiego, to niewielka kolizja.

- O godzinie 10.58 doszło do kolizji autobusu linii 138 z innym pojazdem. Nic poważnego się nie stało, nie było też utrudnień w ruchu - przekazał nam przed godziną 12 rzecznik ZTM Tomasz Kunert.

Jak zauważył reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, na miejsce nie była wzywana policja. - Widać, że to niewielka kolizja. Autobus miejski ma lekko uszkodzone tylne drzwi - przekazał. I dodał: - Na miejscu nie było drugiego pojazdu, ale po uszkodzeniach można przypuszczać, że autobus zahaczył o jakieś wyższe auto, być może ciężarowe.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl