Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

S8 zwężona do jednego pasa, bo zapadła się studzienka. Ta sama, co w grudniu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Na S8 zapadła się studzienka

W poniedziałek po południu kierowcy utknęli w kilkukilometrowym korku na trasie S8 w kierunku Marek. Powód? Jak wyjaśniał nasz reporter, na wysokości Białołęki zapadła się studzienka. - Ta sama, którą drogowcy naprawiali trzy miesiące temu - zauważył Artur Węgrzynowicz.

Po południu na Google Maps widać było ogromny korek na trasie S8 - na czerwono oznaczony był odcinek pomiędzy Księcia Janusza (Bemowo) a Rembielińską (Białołęka). Oznaczało to spowolnienie na ponad ośmiokilometrowym odcinku trasy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, w szklanym tunelu po stronie Białołęki zapadła się studzienka. - Do awarii doszło za wiaduktem ulicy Rembielińskiej na jezdni tranzytowej. Chodzi dokładnie o tą samą studzienkę, która zapadła się pod koniec grudnia i jeszcze wcześniej, w kwietniu 2019 roku - wyliczał Węgrzynowicz.

Na miejscu awarii trasa została zwężona z trzech pasów do jednego. - Nie ma tutaj służb, ale widać, że były już przy niej prowadzone prace - mówił nasz reporter. Radził też kierowcom, że obecnie lepiej wybierać jezdnię lokalną trasy S8.

We wtorek prze godziną 8 poinformował o usunięciu usterki.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl