Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Mustang na barierkach w alei Prymasa Tysiąclecia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plMustang uderzył w barierki

W sobotę rano sportowy samochód wylądował na barierkach w alei Prymasa Tysiąclecia. - Pada deszcz, są trudne warunki na drogach - przestrzega reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

Jak przekazał nasz reporter, do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia z Czorsztyńską. - Mustang uderzył w barierki. To nitka do ronda Zesłańców Syberyjskich. Nikomu nic się nie stało, ale samochód jest rozbity. Na jezdni widać wyciek płynów - informował o godzinie 10 Zieliński.

Dodał też, że były utrudnienia: - Policja zamknęła dwa pasy. Służby sprzątające posypują płyny sorbentem.

Jak przekazał Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, policjanci informację o kolizji otrzymali o godzinie 9.17. - Zderzyły się ford i peugeot. Kierowcy byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało - przekazał policjant. Dodał, że były chwilowe utrudnienia w ruchu.

Zieliński przestrzega przed trudnymi warunkami na ulicach. Po wielu dniach upału, spadł deszcz i może być ślisko.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl