Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Ulice

Ulice

Zgodnie z zapewnieniami Iwony Fryczyńskiej, rzeczniczki Zarządu Oczyszczania Miasta, na stołecznych drogach pojawiło się 170 solarek. Drogowcy zadbają, aby warszawscy kierowcy dojechali do celu po czarnych, bezpiecznych ulicach.

Na ulicy Wołoskiej kierowca toyoty nie opanował samochodu na śliskiej drodze. Uderzył w dwa autobusy miejskie.

Kolizja na skrzyżowaniu Alei Komisji Edukacji Narodowej z ulicą Ciszewskiego. Zderzył się dwa auta.

- Za bałagan na ulicy Kierbedzia odpowiedzialnych jest kilku mieszkańców okolicznych budynków. Ci, którzy zignorowali przepisy – pisze na warszawa@tvn.pl Bartek. To kolejny głos w dyskusji na temat zamieszania po zmianie trasy linii 107.

Działająca od dzisiaj nowa pętla linii 107 spowodowała zamieszanie. - Zamieniła życie mieszkańców 800 rodzin w koszmar i zablokowała całkowicie ruch kołowy na ulicy Kierbedzia - złości się internauta Robert, który napisał na warszawa@tvn.pl. Ubyło też miejsc parkingowych, co zazwyczaj w Warszawie budzi sprzeciw. ZTM tłumaczy, że mieszkańcy sami chcieli lepszej komunikacji w tym rejonie. Więc ją dostali.

Coraz bliżej Euro - czas konczyć remonty na drogach. Na ten rok zostało jednak jeszcze trochę kosmetycznych prac. Drogowcy z ZDM wiedzą, że przydałyby się jeszcze dwa większe remonty: na Trasie Łazienkowskiej i ulicy Pułkowej. Konkretów jednak na razie nie podają.

W sobotę rano zamknięty został fragment ulicy Szamoty na odcinku od ulicy Traktorzystów do ulicy Posag 7 Panien. Wyłączenie z ruchu tego odcinka jest potrzebne dla przeprowadzenia prac związanych z budową ul. Nowolazurowej.

Jedna osoba ranna, zablokowane dwa pasy Jagiellońskiej w kierunku trasy Toruńskiej. - To efekt zderzenia samochodu osobowego z autobusem. Do wypadku doszło w piątek w południe na Pradze Północ.

Spore kłopoty mieli kierowcy podróżujący do centrum od strony Konstancina. Przed godziną 11:00 na ul. Wiertniczej samochód osobowy z impetem uderzył w tył śmieciarki. Przez godzinę zablokowane były dwa pasy ruchu. Jedna osoba została ranna.

Przed godziną 10:00 w piątek doszło do wypadku na skrzyżowaniu Fieldorfa z Abrahama. Samochody zablokowały pas ruchu w kierunku Wału Miedzeszyńskiego. Jedna osoba została ranna.