Ulice

Ulice

Na ul. Łopuszańskiej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Ranna trafiła do szpitala. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu.

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu volkswagena i skody. Do wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Górczewskiej i Młynarskiej w Warszawie. Zdjęcia i film z miejsca zdarzenia zamieścił Reporter 24 Piotr Tomczyk.

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie samochodu ferrari wartego blisko milion złotych. Auto spłonęło w połowie sierpnia przy ul. Śliskiej. 29-letni Michał T. usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia o znacznej wartości. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W sobotni poranek audi wjechało wprost pod nadjeżdżający autobus w Al. Jerozolimskich. Samochód został uszkodzony, ale nikomu nic się nie stało.

Na bocznej drodze, przy lasku, nieopodal ul. Chudoby, ktoś wyrzucił stertę śmieci samochodowych. Wśród nich jest szyba z numerem rejestracyjnym - napisał na swoim profilu na tvnwarszawa.pl internauta Rowerzysta.

Na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Przy Bażantarnii doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej i samochodu osobowego. Jedna osoba została ranna.

Kierowcom nie było dane długo cieszyć się dwoma pasami wiaduktów na Marynarskiej. W środę drogowcy rozpoczynają kolejny etap prac.