Ulice

Ulice

Niczym indiański totem, na Trasie WZ wyrasta słup ze znakami drogowymi. Żeby przeczytać wszystkie tabliczki i adnotacje, kierowcy powinni przed jazdą zdać egzamin z szybkiego czytania.

Z prawie rocznym poślizgiem kolejarze otworzyli wreszcie dwa nowe wiadukty na Białołęce. Kierowcy mogą także korzystać od środy z wiaduktu w pobliskim Chotomowie.

Od poniedziałku wyłączona z ruchu jest ul. Nowolipki na odcinku od Smoczej do al. Jana Pawła II. Linia 107 jeździ objazdami. Utrudnienia spowodowane są remontem ulicy. Potrwają do niedzieli.

Przygotowania do Verva Street Racing idą pełną parą. Na pl. Teatralnym rosną już trybuny. Organizator montuje także metalową konstrukcję. Będzie służyć podczas wyścigów jako start i meta.

Pasażerów czekających na swoje autobusy, które ponownie jeżdżą ulicą Marszałkowską, spotkało nie lada zaskoczenie. Na wiatach są numery tylko trzech linii: 151, 171 i 520.

Na ulicy Człuchowskiej miejski autobus gwałtownie hamował, wjechał na trawnik i otarł się o drzewo. – Najprawdopodobniej miał niesprawne hamulce – informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.