Ulice

Ulice

Jedno skrzyżowanie, dwa wypadki

Po godzinie 20.00 na skrzyżowaniu ul. Broniewskiego i Krasińskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kilka godzin wcześniej w tym samym miejscu doszło do śmiertelnego potrącenia.

Prezent dla kierowców: KEN wreszcie otwarta

O godz. 15.30 władze Ursynowa otworzyły gotowy już od grudnia odcinek al. KEN pomiędzy ul. Belgradzką a Wąwozową. - Kierowcy wracający z pracy będą mieli miłą niespodziankę - mówi Piotr Guział, burmistrz Ursynowa.

Pieszy potrącony na pasach

Około godziny 7.00 na pasach przy ul. Grzybowskiej ford potrącił pieszego. Rannego przewieziono do szpitala. Miał obrażenia głowy.

Jak objechać Globusową?

Z al. Jerozolimskich w al. Prymasa Tysiąclecia, później w Kasprzaka i do Połczyńskiej - ten objazd może się przydać po południu.

"Jazda swobodna na Białołęce" Pod prąd i po chodniku

Korki na Białołęce to dość powszechny widok. Kierowcy jadący pod prąd i po chodniku niestety też - tak przynajmniej twierdzi nasz internauta. - Codziennie w godzinach porannego szczytu stada cwaniaków wyprzedzają samochody stojące w korku - alarmuje na warszawa@tvn.pl Arek i przesyła film.

Uciekał przed policją, wjechał w radiowóz

Zaczęło się od nerwowej reakcji na widok policjantów. Potem była brawurowa ucieczka zakończona zderzeniem z radiowozem. Dwóch policjantów trafiło na obserwację do szpitala, a prowadzący na podwójnym gazie uciekinier do policyjnej celi.

BMW spadło z wiaduktu

Rozbite bmw i dwie osoby ranne - to efekt wypadku, do jakiego doszło około godz. 5.00 rano na ul. Słowackiego. Kierowca stracił panowanie nad samochodem i spadł z estakady nad Trasą AK.

Wypadek na Korkowej

Trzy rozbite auta i trzy osoby ranne - to bilans wypadku, do którego doszło przed godz. 14 na ul. Korkowej. Droga jest obecnie zablokowana.

Niespokojna noc na drogach

Sobota była niebezpiecznym dniem dla kierowców. Okazało się jednak, że kolizjami i wypadkami zaczęła się również niedziela. W nocy doszło do dwóch kolizji i potrącenia pieszego.

Al. Jana Pawła II: ściął śmietnik, ranił kobietę

Po godzinie 13.00 na skrzyżowaniu Al. Solidarności i Jana Pawła II doszło do wypadku dwóch samochodów. W wyniku uderzenia jeden z nich wjechał na chodnik i uderzył w betonowy śmietnik, który zranił przechodzącą tamtędy kobietę.

Mężczyzna wpadł pod tramwaj

Przed godziną 20.00 na ulicy Puławskiej tramwaj potrącił pieszego. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala. Składy nie kursowały przez kilkanaście minut.

Zwarcie w 120: "bo kierowca podłączył radio"

Zwarcie instalacji, wywołane przez nieuważnego kierowcę, było powodem zamieszania w autobusie linii 120. Kurs został przerwany na ul. Gilarskiej. Na miejsce przyjechały straż i policja. Ruch w tym rejonie był utrudniony.

Kolizja z okien biura na 30. piętrze

Jak się okazuje, nawet na pustej trzypasmowej jezdni można doprowadzić do kolizji. Udowodnił to kierowca audi, który na pustym skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo i zderzył się z jadącą toyotą. Zdjęcie z tego zajścia wysłał nam na warszawa@tvn.pl Kuapouch.

Pobili się o środkowy pas

Policjanci musieli rozdzielić krewkich kierowców, którzy pobili się rano w Al. Jerozolimskich. Poszło o... środkowy pas. - Zaczyna się dzień. Zamiast jechać z optymistycznym nastawieniem, dochodzi do bójki z błahego powodu - komentuje zajście Wojciech Pasieczny ze stołecznej drogówki, który analizował dziś w TVN Warszawa zachowania kierowców podczas kontroli drogowej.

Wjechał tico pod "25"

Rozbite daewoo tico, uszkodzony tramwaj, jedna osoba ranna i utrudnienia. To efekt wypadku, do którego doszło na rondzie Waszyngtona.